REKLAMA
REKLAMA

UNIHOKEJ SANOK: Esanok.pl, Interq, Drozd Wodnik i Sokół Sanok w półfinałach

SANOK / PODKARPACIE. Wyłoniono półfinalistów w Sanockiej Lidze Unihokeja. W tym sezonie o medale powalczą drużyny: Esanok.pl, Interq, Drozd Wodnik oraz Sokół Sanok. Pierwsze mecze w drugiej rundzie play-off zaplanowano na 13 kwietnia. Rewanże tydzień później.



Wyniki meczów rewanżowych 1 rundy play-off:

GIMNAZJUM NR 3 – AKSU POLSKA  1:8 (1:3 ; 0:5)

05:06 1:0 Kacper Radwański – Wojciech Pisuła
06:18 1:1 Damian Hański – Marcin Penar
07:12 1:2 Piotr Packanik
09:13 1:3 Wojciech Rząsa – Damian Hański
19:11 1:4 Łukasz Pelczarski – Damian Hański
21:48 1:5 Paweł Pelczarski – Marcin Penar
23:56 1:6 Łukasz Pelczarski – Piotr Packanik
24:03 1:7 Łukasz Pelczarski – Marcin Penar
27:22 1:8 Damian Hański – Łukasz Pelczarski

kary: 0-0 min

Pierwszy mecz:
GIMNAZJUM NR 3 – AKSU POLSKA 4:1 (2:1; 2:0)

Miejsce 9. dla AKSU Polska


DROZD WODNIK – AZS PWSZ SANOK  4:0 (3:0; 1:0)

07:53 1:0 Łukasz Rajtar – Tomasz Sokołowski
10:01 2:0 Maciej Czech – Krzysztof Łosiak
10:54 3:0 Mariusz Kopczyński – Łukasz Łosiak
25:09 4:0 Mariusz Kopczyński – Tomasz Sokołowski

kary: 4-4 min

Pierwszy mecz:
AZS PWSZ SANOK – DROZD WODNIK 6:5 (4:4; 2:1)

Awans: Drozd Wodnik


FOREST SC TEAM – TG SOKÓŁ  5:6 (3:3; 2:3)

00:32 1:0 Piotr Zadylak – Bartłomiej Milczanowski
02:33 1:1 Michał Nazarkiewicz
04:25 1:2 Damian Łukowski – Jakub Kluska
05:23 2:2 Przemysław Kot
06:26 2:3 Jakub Sujkowski – Michał Nazarkiewicz
13:40 3:3 Bartłomiej Milczanowski
19:11 3:4 Jakub Kluska – Jakub Sujkowski
20:12 3:5 Jakub Sujkowski – Michał Nazarkiewicz
22:38 4:5 Piotr Zadylak – Bartłomiej Milczanowski
23:39 5:5 Przemysław Kot
27:18 5:6 Maciej Bielec

kary: 0-2 min

Pierwszy mecz:
TG SOKÓŁ – FOREST SC TEAM 7:3 (2:1; 5:2)

Awans: TG Sokół


ESANOK.PL – EL-BUD  8:3 (3:0; 5:3)

04:14 1:0 Piotr Karnas – Tomasz Rudy
07:48 2:0 Marcin Szczudlik
13:08 3:0 Jakub Mołoń – Tomasz Rudy
15:41 3:1 Dariusz Dorotniak – Damian Sobkowicz
18:01 3:2 Damian Hydzik – Damian Sobkowicz
20:07 4:2 Piotr Karnas – Damian Popek
22:03 5:2 Jakub Mołoń – Piotr Karnas
22:37 6:2 Damian Popek – Piotr Karnas
23:20 7:2 Piotr Karnas – Tomasz Rudy
24:39 7:3 Damian Hydzik
27:40 8:3 Damian Popek – Jakub Mołoń

kary: 0-0 min

Pierwszy mecz:
EL-BUD – ESANOK.PL 2:12 (1:5; 1:7)

Awans: Esanok.pl


INTERQ – AUTOMANIA  12:4 (6:1; 6:3)

01:44 1:0 Hubert Popiel – Michał Ambicki
04:24 2:0 Michał Ambicki – Radosław Bomba
04:45 3:0 Hubert Popiel – Radosław Bomba
05:54 4:0 Hubert Popiel – Radosław Bomba
08:44 4:1 Dawid Pasierbowicz
09:57 5:1 Radosław Bomba – Paweł Muszański
13:04 6:1 Damian Ciepły – Michał Ambicki
16:26 7:1 Radosław Bomba – Paweł Muszański
18:44 7:2 Tomasz Słomiana – Rafał Słomiana
19:29 8:2 Hubert Popiel – Michał Ambicki
20:21 9:2 Damian Ciepły – Michał Janik
23:15 10:2 Radosław Bomba – Hubert Popiel
24:05 11:2 Damian Ciepły
25:02 12:2 Michał Janik – Michał Ambicki
26:02 12:3 Rafał Słomiana
27:28 12:4 Tomasz Słomiana – Rafał Słomiana

kary: 0-0 min

Pierwszy mecz:
AUTOMANIA – INTERQ 0:5 (wo)

Awans: Interq



Półfinały Sanockiej Ligi Unihokeja w sezonie 2014 / 2015
13 kwietnia 2015 (poniedziałek). Rewanże 20 kwietnia 2015

Esanok.pl – Drozd Wodnik
Interq – Sokół Sanok

Mecze 5-8

Forest Systemy Uszczelnień – Automania
AZS PWSZ Sanok – El-Bud

red.
foto: flickr.com / Anssi Koskinen

24-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)