REKLAMA
REKLAMA

UNIHOKEJ SANOK: Interq gromi rywali. Za tydzień mecz na szczycie!

SANOK / PODKARPACIE. Za nami kolejna ligowa kolejka w Sanockiej Lidze Unihokeja. Do odnotowania szczególnie wysokie zwycięstwo drożyny Interq 24:0 nad zespołem Gimnazjum nr 3. Do zakończenia sezonu zasadniczego pozostaje dwie serie gier.

W tej najbliższej pojedynek na szczycie. Esanok.pl zagra z Interq.

Patronat nad Sanocką Ligą Unihokeja objął portal Esanok.pl. Więcej informacji na temat rozgrywek na stronie: Unihokej.esanok.pl.

16. kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja Esanok.pl

INTERQ – GIMNAZJUM NR 3 24:0 (15:0; 9:0)

00:32 1:0 Michał Janik – Damian Ciepły
02:25 2:0 Hubert Popiel
03:24 3:0 Radosław Bomba – Radosław Sawicki
03:58 4:0 Radosław Bomba – Radosław Sawicki
05:11 5:0 Radosław Bomba – Michał Ambicki
05:42 6:0 Michał Ambicki – Maciej Wojtowicz
06:04 7:0 Michał Janik
06:44 8:0 Radosław Sawicki
07:02 9:0 Hubert Popiel
07:16 10:0 Radosław Sawicki – Michał Ambicki
07:42 11:0 Paweł Muszański – Hubert Popiel
09:24 12:0 Radosław Sawicki – Radosław Bomba
10:02 13:0 Radosław Bomba – Radosław Sawicki
12:14 14:0 Michał Ambicki
13:07 15:0 Michał Ambicki – Radosław Sawicki
14:11 16:0 Radosław Sawicki – Hubert Popiel
14:42 17:0 Radosław Bomba – Radosław Sawicki
16:11 18:0 Radosław Sawicki – Hubert Popiel
20:48 19:0 Radosław Sawicki – Hubert Popiel
21:58 20:0 Radosław Sawicki – Michał Janik
25:20 21:0 Radosław Sawicki – Hubert Popiel
26:26 22:0 Paweł Muszański – Radosław Sawicki
26:50 23:0 Radosław Sawicki – Michał Ambicki
27:49 24:0 Michał Ambicki – Radosław Sawicki

kary: 2-0 min


ESANOK.PL – FOREST SC TEAM 3:1 (2:0; 1:1)

08:52 1:0 Marcin Szczudlik
13:47 2:0 Gracjan Popek
18:06 2:1 Przemysław Kot – Piotr Naparło
18:28 3:1 Gracjan Popek    – Tomasz Rudy

kary: 0-0 min


TG SOKÓŁ – AUTOMANIA  5:6 (3:3 ; 2:3)

04:13 1:0 Michał Nazarkiewicz – Przemysław Dębiński
05:11 1:1 Dawid Pasierbowicz – Dominik Januszczak
07:52 1:2 Kamil Bodziak    – Rafał Słomiana
09:49 1:3 Dominik Januszczak
10:31 2:3 Maciej Bielec
12:42 3:3 Kamil Olearczyk
18:22 4:3 Kamil Olearczyk – Damian Łukowski
18:56 5:3 Maciej Bielec
22:06 5:4 Rafał Słomiana – Kamil Bodziak
23:10 5:5 Dawid Pasierbowicz – Dominik Januszczak
25:11 5:6 Dawid Pasierbowicz – Dominik Januszczak

kary: 0-0 min


AZS PWSZ SANOK – DROZD WODNIK 5:6 PK (3:1; 2:4)

03:05 1:0 Mateusz Wojnarowski
04:11 1:1 Tomasz Sokołowski
08:48 2:1 Maciej Brukwicki – Łukasz Żądło
10:51 3:1 Mateusz Wojnarowski
14:44 3:2 Michał Leś – Tomasz Sokołowski
15:26 4:2 Mateusz Wojnarowski – Łukasz Żądło
15:57 4:3 Tomasz Sokołowski – Michał Leś
16:24 5:3 Hubert Niemiec
21:55 5:4 Tomasz Sokołowski – Mariusz Kopczyński
22:15 5:5 Michał Leś – Mariusz Kopczyński

kary: 2-0 min


EL-BUD – AKSU POLSKA 2:4 (0:1 ; 2:3)

07:28 0:1 Marcin Penar
15:34 1:1 Jakub Sobolewski – Szymon Milczanowski
16:14 1:2 Łukasz Pelczarski – Damian Hański
17:11 1:3 Marcin Penar – Łukasz Miranowicz
19:24 1:4 Łukasz Miranowicz – Krzysztof Sośnicki
21:05 2:4 Damian Sobkowicz – Kamil Ziemba

kary: 4-2 min



Tabela Sanockiej Ligi Unihokeja Esanok.pl
tabela



17. kolejka (2.03.2015)
16:10
Gim nr 3 – Sokół Sanok
16:50 AKSU Polska – Automania
17:30 InterQ – eSanok.pl
18:10 AZS PWSZ Sanok – FOREST SU
18:50 El-Bud – DROZD Wodnik

foto: www.flickr.com / Janne Aaltonen

24-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)