REKLAMA
REKLAMA

Uprowadzili i bili kobietę. Rumuni zatrzymani przez sanockich pograniczników

ISKRZYNIA / PODKARPACIE. Wczoraj (1 bm) funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z Sanoka zatrzymali trzech obywateli Rumuni podejrzewanych o uprowadzenie kobiety. Sprawców przekazano otwockiej Policji.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Otwocka prowadzili sprawę dotyczącą porwania z centrum kraju młodej kobiety. Okazało się, że 1 kwietnia sprawcy uprowadzenia przewożą poszkodowaną samochodem marki BMW w stronę Słowacji. Z okoliczności sprawy wynikało, że jak najszybciej chcą wywieźć kobietę z Polski.

Strażnicy graniczni współdziałając na bieżąco z kryminalnymi z Otwocka w m. Iskrzynia  zatrzymali uciekający pojazd. Okazało się, że wewnątrz pojazdu są porywacze. Kobietę pozostawiono/porzucono w okolicy Lublina. Z danych Policji wynika, że sprawcy uprowadzenia działali wyjątkowo brutalnie. Wcześniej, kobietę pobito i okradziono. Również obcięto jej włosy.

Aktualnie sprawę prowadzą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Przestępstwo, którego się dopuścili zagrożone jest karą pozbawienia wolności nie krótszą niż 3 lata.

main_eb7acd69f9ccb593689c7b5392e4d45e

źródło: BOSG

02-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)