REKLAMA
REKLAMA

W oczekiwaniu na Boże Narodzenie. Przygotuj kartkę świąteczną

SANOK / PODKARPACIE. Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku wraz z filiami na Dąbrówce i Olchowcach zapraszają do udziału w 4. już edycji konkursu plastycznego „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie”.

Konkurs skierowany jest do przedszkolaków (Oddziały „0”), uczniów szkół podstawowych, młodzieży gimnazjalnej, wychowanków specjalnych ośrodków szkolno-opiekuńczych i warsztatów terapeutycznych oraz dorosłych mieszkańców Sanoka i okolic.

Polega na (temat do wyboru): wykonaniu kartki świątecznej (format A5) lub wykonaniu witrażu z motywami świątecznymi (np. choinka, szopka, św. Mikołaj, anioł, kolędnicy).

Prace konkursowe, które należy składać u organizatora do dnia 22 grudnia br., będą oceniane we wszystkich kategoriach wiekowych, zostaną przekazane do Powiatowego Centrum Wolontariatu na cele dobroczynne. Uroczysty finał konkursu, wręczenie nagród połączony z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w połowie stycznia 2016 r.

woczekiwaniu

materiał nadesłany

08-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)