REKLAMA
REKLAMA

Węgier Zsolt Azari nowym zawodnikiem STSu Sanok. Co z trenerem Karim Rauhanenem? (FILM)

Ciarko PBS Bank STS Sanok po pożegnaniu dwójki kanadyjskich napastników Travisa Ouellette’a i Benjamina Breaulta usilnie poszukuje wzmocnień. Według naszych informacji pierwszy transfer węgierskiego napastnika został już dopięty. Barw STSu będzie bronił Zsolt Azari. Kolejne zapowiadane są w przyszłym tygodniu. W Sanoku wciąż nie ma trenera Kariego Rauhanena.

Jak udało nam się ustalić, z sanockim klubem może rozstać się Toni Dahlman, którego kusi nowotarskie Podhale. Doświadczony fiński napastnik, mający za sobą grę w NHL, miał być czołowym zawodnikiem ekipy z Podkarpacia. W 16 meczach zdobył tylko dwa gole i zanotował 12 asyst.

Już teraz rodzi się pytanie, kto zostanie sprowadzony w miejsce dwóch Kanadyjczyków i ewentualnie Dahlmana. W kuluarach często padały nazwiska Lukáša Endála, Michaela Cichego czy Alexa Szczechury. Pierwszy z powodów osobistych zdecydował zostać w Czechach, zaś Kanadyjczyków w żadnym wypadku nie chciał pozbyć się Orlik Opole.

Tymczasem skład STSu zasili Węgier Zsolt Azari. 29-letni napastnik tegoroczne rozgrywki rozpoczął w Dunaújvárosi Acélbikák. W 23 spotkaniach zdobył 9 bramek i zanotował 13 asyst.

Sanocki klub prowadzi także zaawansowane rozmowy prowadzone z Kanadyjczykiem i Słowakiem. Póki co nie udało nam się ustalić ich personaliów.

Nie wiadomo kiedy i czy do drużyny wróci fiński trener Kari Rauhanen, który tłumacząc się względami osobistymi wyjechał do Finlandii. Już w piątkowym spotkaniu z Cracovią sanocką ekipę prowadził Tomasz Demkowicz.

PRÓBKA HOKEJOWYCH UMIEJĘTNOŚCI ZSOLTA AZARIEGO

za: hokej.net

film: Youtube.com

27-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)