REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Wybiegł z bloku i rzucił krzesłem w przejeżdżający samochód

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który rzucił krzesłem w przejeżdżający pojazd marki Renault. Sprawca odpowie za uszkodzenie samochodu. Mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godz. 14, dyżurny Policji został poinformowany, że na ul. Okulickiego w Sanoku doszło do uszkodzenia pojazdu marki Renault. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że z pobliskiego bloku wybiegł mężczyzna i rzucił krzesłem w przejeżdżający samochód. Świadkowie zdarzenia przekazali funkcjonariuszom dokładny rysopis, oraz kierunek ucieczki sprawcy. Policjanci referatu patrolowo- interwencyjnego już po kilku minutach zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 51-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna powiedział, że uderzył krzesłem w pojazd, bo przeszkadzał mu warkot silnika.

Pokrzywdzony wstępnie oszacował straty na kwotę około 1200 złotych.

51-latek odpowie za uszkodzenia mienia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Jacob Whittaker

źródło: KPP Sanok
foto: flickr.com/ Jacob Whittaker

14-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)