REKLAMA
REKLAMA

Wyszedł z domu oznajmiając, że chce targnąć się na swoje życie

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Po blisko 18 godzinach poszukiwań ustrzyccy policjanci odnaleźli zaginionego mieszkańca Ustrzyk Dolnych, który wychodząc z domu oznajmił najbliższym, że już nie wróci. 27-latek został przekazany pod opiekę lekarską.

W niedzielę około godz.19 policjanci zostali zaalarmowani przez członka rodziny, że 27-latek wyszedł z domu informując, że chce targnąć się na swoje życie. Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionego i natychmiast rozpoczęli swoje działania poszukiwawcze włączając do działań przewodnika z psem tropiącym ze straży granicznej.

Wczoraj od rana do poszukiwań skierowano oprócz policjantów funkcjonariuszy straży granicznej i  strażaków z OSP. Około godz. 13 policjanci wydziału kryminalnego ustrzyckiej komendy ustalili, że poszukiwany mężczyzna przebywa w jednym z mieszkań na terenie miasta. Mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarską.

Policjanci dziękują za pomoc w prowadzonych działaniach funkcjonariuszom straży granicznej z PSG w Krościenku i Czarnej oraz strażakom z OSP w  Łodynie.

KPP Ustrzyki Dolne
foto: flickr.com  / Riccardo Cuppini

10-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)