REKLAMA
REKLAMA

Z koszuli zaprojektowała sukienkę. Mariola Wróbel najlepsza w konkursie modowym (ZDJĘCIA)

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W dniach 17-19 kwietnia 2015 roku Galeria Krakowska zamieniła się w centrum modowych wydarzeń, gdzie odbył się Fashion Show i Konkurs „Projektanci na wybiegu”. Zaprezentowano pokaz najnowszych kolekcji 2015. Udział w tej imprezie wzięła Mariola Wróbel

mieszkanka Średniego Wielkiego (gmina Zagórz), Beneficjentka, która otrzymała w Bieszczadzkim Forum Europejskim
z siedzibą w Lesku, w ramach projektu ”Dobry start w przedsiębiorczość” dotację na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Wiosenny pokaz mody był pokazem kreacji stworzonych przez młodych projektantów. Podczas tegorocznej, II już edycji  konkursu „Projektanci na wybiegu” swoje projekty zaprezentowało siedmiu finalistów. Ich zadaniem było zaprojektowanie i uszycie sukienki dziennej, zgodnie z tematem: „Zainspiruj się białą koszulą męską i zaprojektuj sukienkę”.

7
Jury w składzie: stylistka Galerii – GOShA Kusper, założycielka koncept sklepu IDEA FIX – Anna Kwiatek oraz dziennikarka i prezenterka – Paulina Sykut-Jeżyna przyznało główną nagrodę Marioli Wróbel.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

materiał nadesłany

07-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)