REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Niebezpieczny wypadek na Błoniach (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Późnym popołudniem, na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej z ulicą Królowej Bony, doszło do wypadku z udziałem dwóch osobówek – Volkswagena i Forda. Ruchem kieruje policja. Już wkrótce szczegóły tego zdarzenia.

wypadek007Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na skrzyżowaniu ul. Królowej Bony z ul. Lwowską w Sanoku. Kierująca pojazdem marki Ford Galaxy wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Wynikiem było zderzenie z prawidłowo jadącym samochodem marki VW Passat Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj ok. godziny 17 na skrzyżowaniu ul. Królowej Bony z ul. Lwowską w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19 letnia kierująca pojazdem marki Ford Galaxy nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej i na czerwonym świetle wjechała na skrzyżowanie ulic. Wynikiem było zderzenie z prawidłowo jadącym pojazdem marki VW Passat kierowanym przez 23-letniego mieszkańca powiatu sanockiego.

Do szpitala celem ustalenia obrażeń ciała zostali przewiezieni 48-letnia pasażerka Forda oraz kierujący i 17-letnia pasażerka VW Passat.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Zebrany na miejscu zdarzenia materiał dowodowy posłuży policjantom do ustalenia dokładnych przyczyn i przebiegu zdarzenia drogowego.

KPP Sanok

25-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)