REKLAMA
REKLAMA

Zatrucie dymem w Sanoku. Nie żyje kobieta. Mężczyzna w szpitalu

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na ul. Lwowskiej w Sanoku. 82-letnia kobieta zmarła, natomiast 86-letni mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Mieszkanie, w którym doszło do tragedii było zadymione. Najprawdopodobniej doszło do zatrucia osób.

509147405W sobotę 10 stycznia br. przed godziną 21. dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie, że na ul. Lwowskiej w Sanoku doszło prawdopodobnie do zatrucia dwóch osób.

Przybyli na miejsce policjanci zastali załogę karetki pogotowia, która udzielała pomocy poszkodowanym. Pomimo podjętej reanimacji nie udało się uratować życia 82-letniej kobiety. Prawdopodobną przyczyną jej śmierci było zatrucie. W mieszkaniu wraz z z kobietą przebywał także 86-letni mężczyzna, który w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.

Z ustaleń wynika, że w chwili zdarzenia mieszkanie było zadymione. W kuchni znajdowało się nadpalone naczynie. Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami straży pożarnej wykonali oględziny oraz zgromadzili materiał dowodowy, który posłuży do ustalenia dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zmarłej kobiety zostało zabezpieczone do dalszych badań. Przyczynę śmierci wykaże sekcja zwłok.

KPP Sanok

12-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)