REKLAMA
REKLAMA

AKADEMIA PIŁKARSKA SANOK: Konferencja piłkarska z udziałem ponad 50 trenerów z całej Polski!

SANOK / PODKARPACIE. Takiego wydarzenia w Sanoku jeszcze nie było. Akademia Piłkarska Sanok już w najbliższą sobotę organizuje Konferencję Trenerów Piłki Nożnej w sanockim PWSZ. W Konferencji udział potwierdziło ponad 50 trenerów z całej Polski. Prelegentami będą specjaliści w swojej dziedzinie. Rozpoczęcie w sobotę 19 marca o godzinie 11.00 w Centrum Sportowo-Dydaktycznym PWSZ w Sanoku.

Ogólnopolska Konferencja Trenerów Piłki Nożnej w Sanoku skierowana jest dla każdego trenera pracującego z grupami młodzieżowymi i dziećmi oraz młodych trenerów zaczynających dopiero przygodę z trenerką. Tematyka konferencji dopasowana jest do realiów codziennej pracy trenera. Najprościej mówiąc „samo życie”. Zajęcia teoretyczne ale przede wszystkim zajęcia praktyczne na sali pozwolą na długoterminowe przyswojenie sobie prezentowanych zagadnień. Prelegenci naszej Konferencji to autorytety w swoich dziedzinach. Chęć szkolenia jak najlepszej kadry trenerskiej i podnoszenia własnych kwalifikacji połączyła nas.

Mariusz Paszkowski – dyrektor sportowy Coerver Coaching Polska. Coerver to najbardziej znany i rozpoznawalny system szkolenia na całym świecie. System stosują największe i najlepsze Akademie Piłkarskie.

Temat zajęć:
1. Coerver Coaching jako kompleksowy system szkolenia – zajęcia teoretyczne i praktyczne.
2. Kreowanie przewagi poprzez grę 1×1 – zajęcia praktyczne
3. Komunikacja na linii trener – zawodnik.

Marcin Kępa – Dyrektor, koordynator, trener w Akademii Mistrzów Cracovia Kraków. Swoje ogromne doświadczenie Prelegent będzie starał się przekazać słuchaczom.

Temat zajęć:
1. Kreatywność – jak ją rozwijać u młodych zawodników – zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Marek Dragosz – specjalista od szkolenia bramkarzy. Ogromne doświadczenie w pracy trenera bramkarzy na całym świecie. Temat zajęć dostosowany do życia codziennego. Nie każdej szkółki czy klubu stać na dodatkowego trenera, który zajmowałby się tylko bramkarzami a bramkarz to istotna część zespołu.

Temat zajęć:
1. Jak wyszkolić bramkarza bez trenera bramkarzy – zajęcia teoretyczne i praktyczne

Miejsce Konferencji:

Centrum Dydaktyczno – Sportowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku, ul. Mickiewicz 21.

Organizatorem Konferencji jest Akademia Piłkarska Sanok. Pomysłodawcą i koordynatorem jest założyciel i koordynator Akademii Jakub Gruszecki. Osoby wspierające to: Konrad Bury – Orzełek Bażanówka, Mariusz Paszkowski – Coerver Coaching Polska.

Konferencja_gotowy

źródło: materiały nadesłane

15-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)