REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj filmowcy kręcą w Sanoku „Watahę”. Ruch na ul. Lenartowicza będzie wstrzymany (ZDJĘCIA)

SANOK: Firma ATM S.A. na zlecenie HBO realizuje produkcję drugiego sezonu sześcioodcinkowego serialu „Wataha”. Filmowcy pojawią się dzisiaj w Sanoku. Będą kręcone ujęcia na ul. Lenartowicza. Ruch na ulicy będzie całkowicie wstrzymany od godz. 7.00

Wataha to polski kryminalno-sensacyjny serial telewizyjny emitowany przez HBO Polska od 12 października 2014. Pierwszy sezon cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Ekipa filmowa ponownie wróciła w Bieszczady w październiku. Nowe odcinki będą kontynuacją poprzednich. W obsadzie znowu zobaczymy Leszka Lichotę, Aleksandrę Popławską, Bartłomieja Topę, i Mariana Dziędziela. Reżyserem jest Katarzyna Adamik, znana m.in. z produkcji „Boisko Bezdomnych” oraz Jan. P. Matuszyński (Ostatnia Rodzina).

Filmowcy będą realizować ujęcia w centrum naszego miasta, przy ul. Lenartowicza 4 i Mickiewicza

Nagrywane będą sceny obyczajowe oraz scena podjazdu policji pod budynek na ul. Lenartowicza. Z uwagi na zdjęcia a także samochody dostawcze filmowców ul. Lenartowicza zostanie całkowicie wyłączona z ruchu od godz. 7 w dniu 30 października do godz. 5 rano następnego dnia. Mieszkańcy proszeni są o parkowanie samochodów poza obszarem planu filmowego.

Mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu na ul. Żwirki i Wigury, skrzyżowaniu ul. Lenartowicza z Mickiewicza i ul. Modrzewskiego z ul. Mickiewicza, gdzie również będą kręcone pojedyncze ujęcia.


Trailer pierwszej części serialu cz. 1 (HBO POLSKA)

Trailer pierwszej części serialu cz. 2 (HBO POLSKA)

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ZAGÓRZ: To nie lądowanie UFO. Trwają zdjęcia do drugiej części „Watahy” (FILM, ZDJĘCIA)

30-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)