REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj filmowcy kręcą w Sanoku „Watahę”. Ruch na ul. Lenartowicza będzie wstrzymany (ZDJĘCIA)

SANOK: Firma ATM S.A. na zlecenie HBO realizuje produkcję drugiego sezonu sześcioodcinkowego serialu „Wataha”. Filmowcy pojawią się dzisiaj w Sanoku. Będą kręcone ujęcia na ul. Lenartowicza. Ruch na ulicy będzie całkowicie wstrzymany od godz. 7.00

Wataha to polski kryminalno-sensacyjny serial telewizyjny emitowany przez HBO Polska od 12 października 2014. Pierwszy sezon cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Ekipa filmowa ponownie wróciła w Bieszczady w październiku. Nowe odcinki będą kontynuacją poprzednich. W obsadzie znowu zobaczymy Leszka Lichotę, Aleksandrę Popławską, Bartłomieja Topę, i Mariana Dziędziela. Reżyserem jest Katarzyna Adamik, znana m.in. z produkcji „Boisko Bezdomnych” oraz Jan. P. Matuszyński (Ostatnia Rodzina).

Filmowcy będą realizować ujęcia w centrum naszego miasta, przy ul. Lenartowicza 4 i Mickiewicza

Nagrywane będą sceny obyczajowe oraz scena podjazdu policji pod budynek na ul. Lenartowicza. Z uwagi na zdjęcia a także samochody dostawcze filmowców ul. Lenartowicza zostanie całkowicie wyłączona z ruchu od godz. 7 w dniu 30 października do godz. 5 rano następnego dnia. Mieszkańcy proszeni są o parkowanie samochodów poza obszarem planu filmowego.

Mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu na ul. Żwirki i Wigury, skrzyżowaniu ul. Lenartowicza z Mickiewicza i ul. Modrzewskiego z ul. Mickiewicza, gdzie również będą kręcone pojedyncze ujęcia.


Trailer pierwszej części serialu cz. 1 (HBO POLSKA)

Trailer pierwszej części serialu cz. 2 (HBO POLSKA)

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ZAGÓRZ: To nie lądowanie UFO. Trwają zdjęcia do drugiej części „Watahy” (FILM, ZDJĘCIA)

30-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)