REKLAMA
REKLAMA

„Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży”. Policja zaprasza na debatę społeczną

SANOK / PODKARPACIE. Sanocka Policja zaprasza mieszkańców powiatu na debatę społeczną „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży”. Debata odbędzie się w poniedziałek 12 grudnia 2016 r. o godz. 10.00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, ul. Mickiewicza 21 w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego.

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży to tematyka bardzo ważna dla rodziców, priorytet w szkolnictwie oraz szczególnie istotny obszar działań i przedsięwzięć podejmowanych przez Policję. W związku z tym, Komenda Powiatowa Policji w Sanoku organizuje debatę społeczną poświęconą tematyce bezpieczeństwa i zagrożeń dla dzieci i młodzieży.

policja.pl_

Wezmą w niej udział m. in.: przedstawiciele instytucji, których praca jest związaną z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz zainteresowane osoby prywatne. Spotkanie pozwoli na wymianę informacji na linii społeczeństwo – Policja oraz poznanie potrzeb, wskazówek i oczekiwań mieszkańców powiatu sanockiego w kwestii bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w debacie, która odbędzie się w dniu 12. grudnia br. w auli Centrum Sportowo- Dydaktycznego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.

KPP Sanok
foto: policja.pl

09-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)