REKLAMA
REKLAMA

Biblioteka walczy o komputery. Pomóżmy jej. Wypełnij ankietę!

SANOK / PODKARPACIE. Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku składa wniosek o pozyskanie środków zewnętrznych w ramach programu „Kraszewski . Komputery dla bibliotek 2016”. Ankieta jest anonimowa i ma na celu poznanie oczekiwań i potrzeb czytelniczych naszej lokalnej społeczności.

Biblioteka przygotowuje się do złożenia wniosku o zakup komputerów, które mają służyć mieszkańcom miasta Sanoka. Niezbędnym elementem jest złożenie wyników ankiety. Im większa będzie liczba respondentów, tym więcej punktów otrzymanych do wniosku. Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w naszym wspólnym interesie – apeluje Damian Biskup, pracownik MBP i członek zarządu powiatu sanockiego.

Jednym z wymagalnych załączników do wniosku jest złożenie wyników ankiety. Prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej celowości ubiegania się o środki na zakup komputerów dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku. Ankietę w formie papierowej można pobrać i wypełnić w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sanoku, Urzędzie Miasta Sanoka oraz filiach biblioteki. Ankiety zbieramy do dnia 12 października 2016 r.

Wypełnione ankiety w formie papierowej należy w wyznaczonym terminie:

a) w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku, 38-500 Sanok, ul. Lenartowicza 2,
b) przesłać pocztą na adres: 38-500 Sanok, ul. Lenartowicza 2,
c) przesłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@biblioteka.sanok.pl,

Wypełnij ankietę TUTAJ

mbp

06-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)