REKLAMA
REKLAMA

Biblioteka walczy o komputery. Pomóżmy jej. Wypełnij ankietę!

SANOK / PODKARPACIE. Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku składa wniosek o pozyskanie środków zewnętrznych w ramach programu „Kraszewski . Komputery dla bibliotek 2016”. Ankieta jest anonimowa i ma na celu poznanie oczekiwań i potrzeb czytelniczych naszej lokalnej społeczności.

Biblioteka przygotowuje się do złożenia wniosku o zakup komputerów, które mają służyć mieszkańcom miasta Sanoka. Niezbędnym elementem jest złożenie wyników ankiety. Im większa będzie liczba respondentów, tym więcej punktów otrzymanych do wniosku. Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w naszym wspólnym interesie – apeluje Damian Biskup, pracownik MBP i członek zarządu powiatu sanockiego.

Jednym z wymagalnych załączników do wniosku jest złożenie wyników ankiety. Prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej celowości ubiegania się o środki na zakup komputerów dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku. Ankietę w formie papierowej można pobrać i wypełnić w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sanoku, Urzędzie Miasta Sanoka oraz filiach biblioteki. Ankiety zbieramy do dnia 12 października 2016 r.

Wypełnione ankiety w formie papierowej należy w wyznaczonym terminie:

a) w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku, 38-500 Sanok, ul. Lenartowicza 2,
b) przesłać pocztą na adres: 38-500 Sanok, ul. Lenartowicza 2,
c) przesłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@biblioteka.sanok.pl,

Wypełnij ankietę TUTAJ

mbp

06-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)