REKLAMA
CUK
REKLAMA

Brązowy Medal „Jedynki” w piłce ręcznej (ZDJĘCIA)

W Radomyślu Wielkim  7 czerwca odbył się Finał Wojewódzki piłki ręcznej chłopców szkół podstawowych. W zawodach oprócz reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 1 z Sanoka wzięli udział: SP 14 Przemyśl, SP Raniżów i gospodarze SP Radomyśl Wielki.

Nasi zawodnicy w pierwszym meczu w stosunku 12:9 pokonali szkołę z Raniżowa. W drugim swoim meczu spotkali się z Radomyślem Wielkim. Nasi szczypiorniści  przez większość spotkania prowadzili różnicą dwóch-trzech bramek, jednak na skutek dosyć kontrowersyjnych decyzji sędziów gospodarze wygrali 1 bramką. Jak się później okazało był to mecz o srebrny medal. W ostatnim meczu „JEDYNKA” spotkała się ze zdecydowanym faworytem SP 14 Przemyśl. Jest to drużyna, która jest Mistrzem Ligi Podkarpackiej oraz na turniejach niejednokrotnie wygrywała z VIVE KIELCE. Sanoczanie przegrali 16:9 i była to najmniejsza różnica bramek z jaką zawodnicy z Przemyśla odprawili swoich rywali.

Na ten wynik pracowała cała drużyna, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje Marcin Dulęba, który swoją grą i zaangażowaniem był motorem tej drużyny. Jego zaawansowanie techniczne oraz przebojowość zwracała uwagę innych trenerów i opiekunów. Oprócz wymienionego drużynę tworzyli: Maciej Pawlik, Patryk Niemczyk, Olaf Rabiasz, Miłosz Drwięga, Szymon Poznański, Kacper Słuszkiewicz, Łukasz Broniewski, Radosław Filipowicz, Mikołaj Juszczak, Marcin Błażowski, Stanisław Jurkowski oraz Mikołaj Gawlewicz, Miłosz Wójcik i Piotr Skibiński, którzy z różnych względów nie brali udziału zawodach finałowych.

Drużynę przygotował i prowadził Wiesław Uczeń.

materiały nadesłane

14-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)