REKLAMA
REKLAMA

Brązowy Medal „Jedynki” w piłce ręcznej (ZDJĘCIA)

W Radomyślu Wielkim  7 czerwca odbył się Finał Wojewódzki piłki ręcznej chłopców szkół podstawowych. W zawodach oprócz reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 1 z Sanoka wzięli udział: SP 14 Przemyśl, SP Raniżów i gospodarze SP Radomyśl Wielki.

Nasi zawodnicy w pierwszym meczu w stosunku 12:9 pokonali szkołę z Raniżowa. W drugim swoim meczu spotkali się z Radomyślem Wielkim. Nasi szczypiorniści  przez większość spotkania prowadzili różnicą dwóch-trzech bramek, jednak na skutek dosyć kontrowersyjnych decyzji sędziów gospodarze wygrali 1 bramką. Jak się później okazało był to mecz o srebrny medal. W ostatnim meczu „JEDYNKA” spotkała się ze zdecydowanym faworytem SP 14 Przemyśl. Jest to drużyna, która jest Mistrzem Ligi Podkarpackiej oraz na turniejach niejednokrotnie wygrywała z VIVE KIELCE. Sanoczanie przegrali 16:9 i była to najmniejsza różnica bramek z jaką zawodnicy z Przemyśla odprawili swoich rywali.

Na ten wynik pracowała cała drużyna, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje Marcin Dulęba, który swoją grą i zaangażowaniem był motorem tej drużyny. Jego zaawansowanie techniczne oraz przebojowość zwracała uwagę innych trenerów i opiekunów. Oprócz wymienionego drużynę tworzyli: Maciej Pawlik, Patryk Niemczyk, Olaf Rabiasz, Miłosz Drwięga, Szymon Poznański, Kacper Słuszkiewicz, Łukasz Broniewski, Radosław Filipowicz, Mikołaj Juszczak, Marcin Błażowski, Stanisław Jurkowski oraz Mikołaj Gawlewicz, Miłosz Wójcik i Piotr Skibiński, którzy z różnych względów nie brali udziału zawodach finałowych.

Drużynę przygotował i prowadził Wiesław Uczeń.

materiały nadesłane

14-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)