REKLAMA
CUK
REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Pijany wszczął awanturę, następnie zaatakował policjantów nożem

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. Do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, który podczas interwencji domowej zaatakował policjantów. 28-letni awanturnik chciał ugodzić nożem interweniujących wobec niego funkcjonariuszy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W środę, po godz. 21, brzozowscy policjanci zostali wezwani przez jedną z mieszkanek Brzozowa na interwencję domową. Z treści zgłoszenia kobiety wynikało, że jej pijany syn wszczął awanturę i jest wyjątkowo agresywny.

Gdy patrol przyjechał na miejsce, awanturujący się mężczyzna stał w drzwiach mieszkania. Trzymał w ręku nóż i zaczął nim wymachiwać. Groził policjantom, że jeśli wejdą do mieszkania to go użyje. Podczas interwencji mężczyzna wyrażał swoją niechęć w stosunku do Policji. W pewnym momencie wybiegł z mieszkania i usiłował ugodzić nożem interweniujących policjantów. W tym samym czasie jeden z nich odparł atak. Funkcjonariusze odebrali nóż napastnikowi i go obezwładnili. Dopiero gdy założono mu kajdanki na ręce, zaczął się zachowywać spokojnie i stosować do poleceń funkcjonariuszy.

Zabezpieczony nóż

Zabezpieczony nóż

Agresywnym napastnikiem okazał się 28-letni mieszkaniec Brzozowa. Młody człowiek był pijany. Badanie alkomatem wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Ostatecznie 28-latek został przewieziony do brzozowskiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie.

Mężczyzna usłyszał zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy i przyznał się do jego popełnienia. Niebawem odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.

KPP Brzozów

09-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)