REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Tragiczny wypadek w Wesołej. Nie żyje motocyklista (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj (10 bm.) w Wesołej. W wyniku zderzenia citroena z motocyklem, kierujący jednośladem odniósł poważne obrażenia.

Niestety mężczyzna zmarł w drodze do szpitala. Ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło wczoraj (10 bm.), około godz. 14.00 w Wesołej, przysiółek Ujazdy. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący citroenem, 22-letni mieszkaniec gminy Nozdrzec nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu hondą. 43-letni mieszkaniec Rzeszowa jechał w kierunku Dynowa. Motocykl zderzył się z citroenem. 22-latek był trzeźwy.

Wskutek zderzenia się pojazdów motocyklista odniósł poważne obrażenia. Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego był transportowany do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować. Zmarł w drodze do szpitala. Kierowcy citroena nic się nie stało.

Droga wojewódzka nr 884 prowadząca z Domaradza do Przemyśla była częściowo zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo. Na miejscu wypadku funkcjonariusze wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

KPP Brzozów

11-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)