REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Wysiadając z pojazdu zauważyła ogień. Opel spłonął doszczętnie (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW24.PL: Policjanci interweniowali w związku z pożarem samochodu, do jakiego doszło na terenie gminy Haczów. Praktycznie doszczętnie spłonął tam opel. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

We wtorek, około godz. 18.30 brzozowscy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu, do którego doszło na ternie gminy Haczów. Z treści zgłoszenia wynikało, że pali się tam samochód.  Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce. Jak ustalili, oplem kierowała 39 letnia mieszkanka tej gminy. Kobieta wracając z pracy zaparkowała samochód na podwórku, przed domem. Gdy z niego wysiadła zauważyła, że z tylnej części pojazdu wydobywa się ogień. Już po chwili samochód stanął w płomieniach.

Po zakończonej akcji gaśniczej okazało się, że opel praktycznie doszczętnie się spalił. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

KPP Brzozów

14-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)