REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Wysiadając z pojazdu zauważyła ogień. Opel spłonął doszczętnie (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW24.PL: Policjanci interweniowali w związku z pożarem samochodu, do jakiego doszło na terenie gminy Haczów. Praktycznie doszczętnie spłonął tam opel. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

We wtorek, około godz. 18.30 brzozowscy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu, do którego doszło na ternie gminy Haczów. Z treści zgłoszenia wynikało, że pali się tam samochód.  Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce. Jak ustalili, oplem kierowała 39 letnia mieszkanka tej gminy. Kobieta wracając z pracy zaparkowała samochód na podwórku, przed domem. Gdy z niego wysiadła zauważyła, że z tylnej części pojazdu wydobywa się ogień. Już po chwili samochód stanął w płomieniach.

Po zakończonej akcji gaśniczej okazało się, że opel praktycznie doszczętnie się spalił. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

KPP Brzozów

14-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)