REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Zjechał z przeprawy promowej i „wydmuchał” 2 promile alkoholu

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci podczas przeprawy promowej zauważyli pijanego kierowcę opla. 28-latek siedzący za kierownicą auta miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.   

Wczoraj po południu policjanci ruchu drogowego z brzozowskiej komendy pełnili służbę na terenie gminy Nozdrzec. Około godz. 15.30, oczekując na przeprawę promową, zauważyli mężczyznę, który płynął promem, a w momencie dopływania do brzegu młody człowiek wsiadł do opla astry i brawurowo zjechał z promu. Mężczyzna przejechał krótki odcinek i zatrzymał się w pobliżu nieoznakowanego radiowozu. Funkcjonariusze podjęli czynności służbowe wobec kierowcy. Gdy mężczyzna zorientował się, że to policjanci, przesiadł się z miejsca kierowcy na miejsce pasażera.

Już na samym początku funkcjonariusze zorientowali się co jest przyczyną takiego zachowania. Od kierowcy bardzo intensywnie czuć było alkohol. Po sprawdzeniu alkomatem okazało się, że 28-letni mieszkaniec gminy Dydnia „wydmuchał” blisko 2 promile. Ponadto po sprawdzeniu wyszło na jaw, że młody mężczyzna posiada dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Wkrótce 28-latek odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

auto-123469_1280

 

KPP Brzozów 

27-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)