REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS ZSL
REKLAMA

Czwórka dzieci pod opieką pijanej matki!

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Pijana matka opiekowała się czworgiem swoich dzieci. Ojciec również był nietrzeźwy. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że kobieta miała ponad 2 promile alkoholu, a mężczyzna ponad promil w organizmie.

Funkcjonariusze przekazali dzieci pod opiekę rodziny. Materiały w tej sprawie zostaną przekazane do sądu rodzinnego.

Wczoraj po godz. 22 w Ustrzykach Dolnych, policjanci zostali wezwani na interwencję dotyczącą awantury pomiędzy dwoma kobietami. Okazało się, że jedna z kobiet jest matką czworga dzieci przebywających w mieszkaniu, druga jest jej koleżanką. Kobiety piły razem alkohol.

Interwencję zgłosił 40-letni ojciec dzieci, który wrócił z pracy. 39-letnia matka dzieci miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Jej partner, który wezwał policję, także był pijany. Alkomat wskazał u niego ponad promil.

Pijana kobieta opiekowała się czworgiem dzieci w wieku od 8 do 11 lat. Dzieci zostały przekazane pod opiekę najbliższych członków rodziny. Informacje w tej sprawie policjanci prześlą do sądu rodzinnego.

KPP Ustrzyki Dolne

24-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)