REKLAMA
PBS Dydnia
REKLAMA

DLA KUBY: Super zabawa i wzruszające występy. „Gang z Plebanii” gwiazdą wieczoru (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Charytatywny koncert dla Kuby był wspaniałym świętej społeczności Szkoły Podstawowej nr 3 oraz mieszkańców miasta. Manifestem radości, przyjaźni i dobra przekazywanego drugiemu człowiekowi. Szczególnie najmłodsi bawili się fantastycznie. Nie zabrakło wzruszających występów. Na pomoc choremu koledze ze szkoły zebrano ponad 10 tys. zł!

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 w Sanoku po raz kolejny pokazała otwarte serca na potrzeby innych – tym razem dzieci i dorośli wspólnie zagrali w wielkim koncercie charytatywnym, aby zebrać fundusze na pomoc choremu Kubie. Śmiało można powiedzieć, że sala teatralna z trudem pomieściła widzów, ale atrakcje, które przygotowali organizatorzy na ten niezwykły wieczór, wynagrodziły wszelkie niedogodności.

Tuż przy wejściu czekały stoiska pełne pięknych ozdób, stroików i kartek świątecznych. W szczytnym celu kusiły też pyszności i łakocie, ciasta, ciasteczka oraz ciepłe dania. Prezentowane były wcześniej zdjęcia niektórych prac, więc goście chętnie nabywali te wyjątkowe i niepowtarzalne rzeczy, często z myślą o prezentach dla najbliższych.

Koncert rozpoczęła dyrektor Małgorzata Kielar, która z wielkim wzruszeniem przedstawiła cel wydarzenia oraz przywitała wszystkich zebranych, a wśród nich członków rodziny Kuby. Wśród gości byli także: poseł Piotr Uruski, zastępca burmistrza Sanoka Stanisław Chęć, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Lidia Mackiewicz-Adamska oraz przewodniczący Rady Rodziców Damian Biskup.

Jako pierwsi na scenie pojawili się koledzy i koleżanki z klasy Kuby, dołączyli też do nich rodzice oraz wychowawczyni Barbara Pytlowany, aby wspólnie zaśpiewać jedną z piosenek i przekazać wspaniałą paczkę świąteczną dla Kubusia. Później scena zapełniała się kolejno uczniami z poszczególnych klas, łącznie z najmłodszymi wychowankami oddziału przedszkolnego i świetlicy. Były zimowe wesołe piosenki, tańce, gry na instrumentach – prawdziwy pokaz talentów i entuzjazmu. Widzowie gorąco oklaskiwali młodych artystów włączając się do wspólnego śpiewania. Koncert uświetnił występ uczniów Szkoły Muzycznej w Sanoku pod opieką Grzegorza Bednarczyka, zaś na zakończenie, jako gwiazda wieczoru zagrali i zaśpiewali dla nas księża z zespołu Gang z Plebanii oraz grupa oazowa. Zgodnie z zapowiedzią był to żywiołowy występ, który porwał do wspólnej zabawy uczniów, rodziców, gości i nauczycieli.

Z dumą można powiedzieć, że koncert przyniósł oczekiwane efekty. Akcję wsparli rodzice, pięknie wystąpili uczniowie i zaproszeni artyści, kiermasz był ogromnym sukcesem. Dzięki wspólnemu wysiłkowi zebrano naprawdę dużą kwotę, ponad 10 tys. zł!

Organizatorzy dziękują wszystkim za zaangażowanie i obecność!

1

źródło: Red., Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku, materiały nadesłane

13-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)