REKLAMA
REKLAMA

DLA KUBY: Super zabawa i wzruszające występy. „Gang z Plebanii” gwiazdą wieczoru (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Charytatywny koncert dla Kuby był wspaniałym świętej społeczności Szkoły Podstawowej nr 3 oraz mieszkańców miasta. Manifestem radości, przyjaźni i dobra przekazywanego drugiemu człowiekowi. Szczególnie najmłodsi bawili się fantastycznie. Nie zabrakło wzruszających występów. Na pomoc choremu koledze ze szkoły zebrano ponad 10 tys. zł!

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 w Sanoku po raz kolejny pokazała otwarte serca na potrzeby innych – tym razem dzieci i dorośli wspólnie zagrali w wielkim koncercie charytatywnym, aby zebrać fundusze na pomoc choremu Kubie. Śmiało można powiedzieć, że sala teatralna z trudem pomieściła widzów, ale atrakcje, które przygotowali organizatorzy na ten niezwykły wieczór, wynagrodziły wszelkie niedogodności.

Tuż przy wejściu czekały stoiska pełne pięknych ozdób, stroików i kartek świątecznych. W szczytnym celu kusiły też pyszności i łakocie, ciasta, ciasteczka oraz ciepłe dania. Prezentowane były wcześniej zdjęcia niektórych prac, więc goście chętnie nabywali te wyjątkowe i niepowtarzalne rzeczy, często z myślą o prezentach dla najbliższych.

Koncert rozpoczęła dyrektor Małgorzata Kielar, która z wielkim wzruszeniem przedstawiła cel wydarzenia oraz przywitała wszystkich zebranych, a wśród nich członków rodziny Kuby. Wśród gości byli także: poseł Piotr Uruski, zastępca burmistrza Sanoka Stanisław Chęć, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Lidia Mackiewicz-Adamska oraz przewodniczący Rady Rodziców Damian Biskup.

Jako pierwsi na scenie pojawili się koledzy i koleżanki z klasy Kuby, dołączyli też do nich rodzice oraz wychowawczyni Barbara Pytlowany, aby wspólnie zaśpiewać jedną z piosenek i przekazać wspaniałą paczkę świąteczną dla Kubusia. Później scena zapełniała się kolejno uczniami z poszczególnych klas, łącznie z najmłodszymi wychowankami oddziału przedszkolnego i świetlicy. Były zimowe wesołe piosenki, tańce, gry na instrumentach – prawdziwy pokaz talentów i entuzjazmu. Widzowie gorąco oklaskiwali młodych artystów włączając się do wspólnego śpiewania. Koncert uświetnił występ uczniów Szkoły Muzycznej w Sanoku pod opieką Grzegorza Bednarczyka, zaś na zakończenie, jako gwiazda wieczoru zagrali i zaśpiewali dla nas księża z zespołu Gang z Plebanii oraz grupa oazowa. Zgodnie z zapowiedzią był to żywiołowy występ, który porwał do wspólnej zabawy uczniów, rodziców, gości i nauczycieli.

Z dumą można powiedzieć, że koncert przyniósł oczekiwane efekty. Akcję wsparli rodzice, pięknie wystąpili uczniowie i zaproszeni artyści, kiermasz był ogromnym sukcesem. Dzięki wspólnemu wysiłkowi zebrano naprawdę dużą kwotę, ponad 10 tys. zł!

Organizatorzy dziękują wszystkim za zaangażowanie i obecność!

1

źródło: Red., Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku, materiały nadesłane

13-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)