REKLAMA
REKLAMA

Dobra praca w korporacyjnych centrach usług czeka!

Program PracawKrakowie.com zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne, otwarte spotkanie informacyjne w ramach inicjatywy „Droga do Średniej Krajowej” prezentujące możliwości zdobycia zatrudnienia w krakowskich korporacyjnych centrach usług. Spotkanie odbędzie się 18 kwietnia o godz. 17:00 w Arena Sanok (Królowej Bony 4) w sali konferencyjnej na I piętrze.

Branża centrów usług w Krakowie rozwija się dynamicznie i obecnie to już kilkadziesiąt renomowanych, globalnych firm zatrudniających ponad 35 tysięcy pracowników obsługujących klientów korporacyjnych z Europy i świata. Pracownicy realizują zadania związane z administracją, księgowością, finansami i niesprzedażową obsługą klienta, pracując w międzynarodowym środowisku z użyciem języków obcych.

Program PracawKrakowie.com pomaga kandydatom uzyskać kompetencje potrzebne do rozpoczęcia pracy i umożliwia aplikowanie do wiodących firm w Krakowie. Poszukiwane są osoby ze znajomością dowolnego języka obcego lub chętne do jego nauki z możliwością pokrycia kosztów szkolenia dopiero po rozpoczęciu pracy. Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe ani kierunkowa edukacja.

Warunki zatrudnienia to umowa o pracę z wynagrodzeniem zbliżonym do średniej krajowej lub wyższym w zależności od umiejętności językowych oraz atrakcyjne pakiety dodatkowe takie jak prywatne ubezpieczenie medyczne, pakiety sportowe czy dopłaty do edukacji. Oferowane są rozbudowane programy szkolenia początkowego, jak również szerokie możliwości rozwoju zawodowego, wyjazdów zagranicznych oraz awansu na kierownicze stanowiska.

Więcej informacji można uzyskać na stronie sredniakrajowa.pl.

team

praca-w-krakowie-logo biale

Tekst sponsorowany

18-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook