REKLAMA
REKLAMA

Dotychczasowy zastępca komendanta w Sanoku nowym szefem bieszczadzkiej policji (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. W ustrzyckiej komendzie odbyło się uroczyste powitanie Komendanta Powiatowego, którym został dotychczasowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku podinsp. Andrzej Stępień.

Wczoraj o godz. 10. w budynku komendy mł.insp. Ryszarda Czerenkiewicz, pełniąca do tej pory obowiązki komendanta, przywitała nowopowołanego Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych podinsp. Andrzeja Stępnia. Uroczystość odbyła się w obecności policjantów i pracowników cywilnych.

Podinspektor Andrzej Stępień pełni służbę w policji od 26 lat. Swoją pracę rozpoczął w sanockiej komendzie w wydziale prewencji. Kolejnym etapem była służba w Komisariacie Policji w Rymanowie, następnie w Wydziale Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, gdzie pełnił funkcję naczelnika. Przed objęciem stanowiska Komendanta ustrzyckiej policji był Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Podinspektor Andrzej Stępień ma wykształcenie wyższe, jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej. Jest żonaty, ma dwóch synów i córkę. Interesuje się piłką nożną, stolarstwem i metaloplastyką. W czasie wolnym od pracy chętnie chodzi po lesie.

Policjanci i pracownicy cywilni życzą podinsp. Andrzejowi Stępniowi sukcesów i owocnej pracy na nowym stanowisku.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

22-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)