REKLAMA
REKLAMA

Dziecko zostało bez opieki, a pijany ojciec pojechał na zakupy

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę daewoo, który popełnił szereg wykroczeń. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ponadto okazało się, że wyjeżdżając na zakupy, zostawił w domu bez opieki 3,5-letniego syna.

Wczoraj około godz. 9. w Bliznem patrol ruchu drogowego brzozowskiej komendy zatrzymał do kontroli drogowej kierującego daewoo. Uwagę policjantów zwróciło to, że mężczyzna w trakcie jazdy nie miał włączonych świateł mijania i nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo kierował pojazdem nie mając dostatecznego pola widzenia, ponieważ szyby w jego pojeździe były praktycznie całkowicie oblodzone.

W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna nie ma przy sobie prawa jazdy, a ponadto czuć od niego alkohol. Kierowcą okazał się 28-letni mieszkaniec gminy Jasienica Rosielna. Policjanci sprawdzili jego trzeźwość. Badanie alkomatem wykazało blisko promil alkoholu w jego organizmie. Podczas interwencji 28-latek oświadczył policjantom, że bardzo się spieszy, bo w domu zostawił bez opieki swojego 3,5-letniego syna.

Funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny. Tam okazało się, że chłopiec faktycznie był zupełnie sam. Dzieckiem zaopiekował się trzeźwy członek rodziny. Nieodpowiedzialny ojciec za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

1134080603

KPP Brzozów

30-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)