REKLAMA
REKLAMA

Finał sanockiego lata – koncert „Dzieci z brodą”

SANOK / PODKARPACIE.  W przerwie pomiędzy konferencjami organizowanymi w ramach II Zjazdu Karpackiego.”Karpaty – Góry Kultury”, zapraszamy całe rodziny a szczególnie dzieci na koncert zespołu „Dzieci z Brodą” w ramach finału IX Sanockiego Lata Podwórkowego na Rynku 26.08.2016 (piątek) początek o godz. 16.30.

W programie wspólne śpiewanie z artystami ulubionych utworów, atrakcje, niespodzianki.

Tegoroczny IX Finał Lata Podwórkowego odbędzie się na sanockim rynku i główną jego atrakcją będzie właśnie koncert zespołu Dzieci z Brodą. Mali artyści znani są nam z takich utworów jak „Pełna chata”, „Granie i śpiewanie”, „ Życie czeka”, „Amigo mi amigo”, „Nowy dzień”, „ Moja bajka” i innych.

Joszko Broda – artysta muzyk i ojciec. Autor hymnu dużych rodzin. Na internetowej stronie artysty, znajdziemy informację ze to właśnie w Sanoku rozpoczęła się jego kariera muzyczna. Na pewno zechce nam o tym opowiedzieć, przedstawić swoją muzyczną rodzinę i wraz z zespołem rozkręci świetną zabawę.

joszko

 

Tegoroczne Sanockie Lato Podwórkowe w 9 edycji wakacyjnych działań w Sanoku trwało 9 tygodni. Funkcjonowało zorganizowanych 8 podwórek na których pracowało 16 wychowawców łącznie odbyło się 864 godziny świetnych bezpiecznych i twórczych zajęć dla dzieci. To wszystko już za nami. Na spotkanie finałowe zapraszamy wszystkie dzieci, te które były z nami przez całe wakacje i te chcą się z nami bawić na finale.

 

 

 

plakat1-706x1024

 

UM Sanok

25-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)