REKLAMA
REKLAMA

GMINA SANOK: Anglomania, motywator do nauki języka angielskiego (ZDJĘCIA)

W Zespole Szkół w Trepczy zorganizowano już III Gminny Turniej Językowy ANGLOMANIA 2016. Wzięły w nim udział drużyny z pięciu szkół podstawowych Gminy Sanok.

Turniej swą obecnością zaszczyciła Anna Hałas wójt gminy Sanok, wraz z osobami towarzyszącymi.

Jury w składzie: Bartosz Kusy – doradca metodyczny Wyd. Pearson w Rzeszowie, Jacek Jakubaszek – metodyk języka angielskiego, wyłoniło laureatów:

I miejsce – SP w Pakoszówce, II miejsce – SP w Srogowie Górnym, III miejsce – SP w Trepczy.

W czasie przerwy pomiędzy kolejnymi etapami Turnieju gościnnie wystąpili uczniowie SP Nr 2 w Sanoku oraz Gimnazjum Nr 1 jako brytyjski zespół The Beatles, a także  uczniowie  teatrzyku SMILE ze szkoły podstawowej w Trepczy z bajką Little Red Riding Hood (Czerwony Kapturek) w angielskiej wersji językowej.

DSC_0175

Cieszę się, że nasi uczniowie tak chętnie uczą się języka angielskiego. Widać, że sprawia im to dużo zadowolenia i satysfakcji. Serdecznie gratuluję wysokich wyników w konkursie zarówno uczniom jak i nauczycielom prowadzącym – mówi Anna Hałas wójt gminy Sanok.

Turniej językowy miał na celu motywowanie uczniów do nauki  języka angielskiego, promowanie aktywności językowej, rozwijanie wiary we własne możliwości,  wyrównywania szans edukacyjnych uczniów ze środowiska wiejskiego, kształtowanie postawy ciekawości świata i otwarcie na samokształcenie.

Corocznie organizują go nauczycielki języka angielskiego: Mariola Gorczyńska i Agnieszka Bochenek.

materiały nadesłane

11-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)