REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: W Kauflandzie zabrakło bonów. Klienci są zbulwersowani

SANOK / PODKARPACIE. Czytelnicy zgłaszają, że w Kauflandzie w Sanoku zabrakło bonów promocyjnych. Klienci są zbulwersowani. Nie wiedzą, czy w ogóle będą mieć możliwość skorzystania z promocji.

Czytelnicy poinformowali, że w Sanoku w Kauflandzie, mimo trwania promocji, nie można odebrać bonów. Chodzi o promocję „Częściej kupujesz, częściej zyskujesz”, w której za  pięciokrotne zakupy za minimum 50 złotych można dostać bon o wartości 25 złotych.

W sklepie poinformowano, że bonów nie ma i nie wiadomo kiedy będzie można je odebrać – relacjonuje zbulwersowany klient.

Z tą sprawą zwróciliśmy się do zespołu prasowego firmy Kaufland Polska.

Uprzejmie informuję, że w związku z ogromnym zainteresowaniem akcją „Częściej kupujesz, częściej zyskujesz”, które przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, wystąpiły chwilowe utrudnienia w bieżącym wydawaniu bonów. Aktualnie wdrażane jest rozwiązanie, mające na celu płynną realizację akcji. Pragniemy serdecznie przeprosić wszystkich naszych klientów za te chwilowe niedogodności. Jednocześnie przypominamy, że bony można odbierać nawet 60 dni po zakończeniu akcji. Dlatego prosimy wszystkich Klientów o zachowanie paragonów, które są objęte promocją. Zapewniamy, że każdy Klient, który pięć razy zrobi zakupy za minimum 50 zł i zachowa paragony, będzie mógł otrzymać bon o wartości 25 zł – mówi Daniel Szabaciuk z pionu reklamy biura prasowego Kaufland Polska.

Clipboard01

28-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)