REKLAMA
REKLAMA

IX Sanockie Lato Podwórkowe

SANOK / PODKARPACIE. W piątek 24 czerwca w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sanoku odbyła się inauguracja IX Sanockiego Lata Podwórkowego. W tym roku zajęcia zaplanowano na 8 podwórkach w dzielnicach: Śródmieście, Błonie, Wójtowstwo, Posada, Dąbrówka, Zatorze, Olchowce. Na spotkania i zabawy zapraszamy trzy razy w tygodniu przez dwie godziny. Nowością tegoroczną są zajęcia w godzinach przedpołudniowych oraz podwórko w dzielnicy Wójtowstwo koło SKATEPARKU.

Do południa od godz. 10.00 do 12.00 zapraszamy dzieci w dzielnicach: Błonie, Posada, Zatorze, Olchowce a od 16.00 do 18.00 zajęcia odbędą się w dzielnicach: Wójtowstwo, Dąbrówka i Śródmieście.

Sanockie Lato Podwórkowe jest to program odpowiednio przygotowanych i dobranych zajęć ruchowych, plastycznych, sprawnościowych, edukacyjnych – profilatycznych na świeżym powietrzu. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie 16 odpowiednio przeszkolonych wychowawców podwórkowych w tym studenci PWSZ w Sanoku. Są to ludzie młodzi z głowami pełnymi pomysłów. Można ich rozpoznać po żółtych koszulkach z napisem „Wychowawca podwórkowy”.

DSC_0520

Sanockie Lato Podwórkowe jest kierowane głównie do dzieci, które pozostają podczas wakacji w Sanoku. Pragniemy aby nasze dzieci spędzały czas razem z rówieśnikami, na świeżym powietrzu, gdzie czeka ich mnóstwo atrakcji, przeżyć i nowych przyjaźni. Szczegółowe informacje o zajęciach znajdują się na żółtych plakatach Lata Podwórkowego.

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy podczas wakacji, która zakończy się jak co roku wielkim finałem z mnóstwem atrakcji i nagród.

Program realizowany jest w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sanoku.

lato-podwórkowe-2016-popr1

27-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)