REKLAMA
REKLAMA

Klienci Targowiska nad Sanem mogą być spokojni. Bazar pozostaje w tym samym miejscu

SANOK / PODKARPACIE. Bazar z ulicy Beksińskiego będzie funkcjonował przy stadionie na Stróżowskiej. Klienci korzystający ze stoisk przy markecie Carrefour mogą być spokojni. To targowisko będzie funkcjonowało tak jak do tej pory.

Nie tak dawno w Sanoku pojawiły się informacje o przeniesieniu targowiska w okolice stadionu przy ulicy Stróżowskiej. Wielu klientów bazaru przy markecie Carrefour odebrało je błędnie sądząc, że i miejsce, w którym do tej pory robili zakupy przestanie istnieć. W rzeczywistości tylko jeden sanocki bazar zmienia lokalizacje. Mianowicie ten z ulicy Beksińskiego.

Brak precyzji w tych informacjach w oczywisty sposób działa na szkodę naszej firmy oraz wszystkich kupców handlujących na targowisku przy sklepie Carrefour. Na ulicach miasta rozprowadzano ulotki z niepełną informacją co do przenosin bazaru – zaznacza zarząd Targowiska nad Sanem.

Podkreśla także, że rywalizacja targowisk na zasadach uczciwej konkurencji będzie zdrowa, zaś klientom pozostawi wybór. Kupcy przy sklepie Carrefour zapraszają na swoje stoiska w każdą środę i sobotę.

Z poważaniem zarząd Targowiska nad Sanem

Clipboard01

Artykuł sponsorowany

25-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook