REKLAMA
REKLAMA

Kolejne szczątki zwierzęcia znalezione na Dąbrówce! – Boimy się – alarmują mieszkańcy!

SANOK / PODKARPACIE. Kilka dni temu informowaliśmy na łamach naszego portalu, o znalezionych zwłokach psa – zagryzionego prawdopodobnie przez wilki – znalezionego w bardzo bliskim sąsiedztwie domów jednorodzinnych na Dąbrówce w Sanoku. Wczoraj jeden z mieszkańców tej dzielnicy znów natrafił na szczątki zwierzęcia.

Właściciel domu, obok którego kilka dni temu znaleziono zwłoki psa, wybrał się wczoraj ze swoim czworonogiem na spacer. Praktycznie w tym samym miejscu, gdzie wtedy natrafiono na szczątki, znalazł on nogę psa – najprawdopodobniej kolejnego, który padł łupem wilków – gdyż ten zagryziony kilka dni temu był innej maści.

– Boimy się. A prawdę mówiąc, nie podejmowane są żadne kroki. Tu chodzi o bezpieczeństwo ludzi! – alarmuje  jedna z mieszkanek Dąbrówki.

Osoba, która zgłasza nam sprawę, podkreśla, że znaleziona łapa nie znajduje się w stanie rozkładu. Kolejne zagryzienie mogło więc mieć miejsce dwa, trzy dni temu.

– Jeżeli dojdzie do tragedii będzie za późno na interwencję. Odpowiednie służby powinny działać już teraz – dodaje zdecydowanie nasza rozmówczyni.

12625943_930109493770159_91029378_n

red.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Wilki na Dąbrówce? Wygryziony do kości pies znaleziony 25 m od domu (UWAGA: DRASTYCZNE ZDJĘCIA)

11-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)