REKLAMA
REKLAMA

Kolejne szczątki zwierzęcia znalezione na Dąbrówce! – Boimy się – alarmują mieszkańcy!

SANOK / PODKARPACIE. Kilka dni temu informowaliśmy na łamach naszego portalu, o znalezionych zwłokach psa – zagryzionego prawdopodobnie przez wilki – znalezionego w bardzo bliskim sąsiedztwie domów jednorodzinnych na Dąbrówce w Sanoku. Wczoraj jeden z mieszkańców tej dzielnicy znów natrafił na szczątki zwierzęcia.

Właściciel domu, obok którego kilka dni temu znaleziono zwłoki psa, wybrał się wczoraj ze swoim czworonogiem na spacer. Praktycznie w tym samym miejscu, gdzie wtedy natrafiono na szczątki, znalazł on nogę psa – najprawdopodobniej kolejnego, który padł łupem wilków – gdyż ten zagryziony kilka dni temu był innej maści.

– Boimy się. A prawdę mówiąc, nie podejmowane są żadne kroki. Tu chodzi o bezpieczeństwo ludzi! – alarmuje  jedna z mieszkanek Dąbrówki.

Osoba, która zgłasza nam sprawę, podkreśla, że znaleziona łapa nie znajduje się w stanie rozkładu. Kolejne zagryzienie mogło więc mieć miejsce dwa, trzy dni temu.

– Jeżeli dojdzie do tragedii będzie za późno na interwencję. Odpowiednie służby powinny działać już teraz – dodaje zdecydowanie nasza rozmówczyni.

12625943_930109493770159_91029378_n

red.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Wilki na Dąbrówce? Wygryziony do kości pies znaleziony 25 m od domu (UWAGA: DRASTYCZNE ZDJĘCIA)

11-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)