REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Jazda z zakazem, złodzieje sprzętu budowlanego i kierowcy po kilku głębszych

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu policjanci otrzymali zgłoszenia o kradzieżach, zatrzymali kilku kierowców po paru głębszych i interweniowali w wypadku, w którym uczestniczyła kobieta w ciąży.

Kierowcy po kilku głębszych

W minionym tygodniu policjanci ujawnili kilku kierowców, którzy wsiedli za kółko po alkoholu. W Sanoku na Głogowej był to 50-latek kierujący hyundaiem. Badanie alkomatem wykazało, prawie pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W Zagórzu dwóch kierowców postanowiło prowadzić w stanie nietrzeźwości. 36-latek z volkswagena miał 0,3 zaś 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jadący motorowerem, nieco ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policjanci z Beska ujawnili 29-latka na rowerze, który miał blisko1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Z kolei w Jaćmierzu 24-latek kierował po drodze publicznej samochodem audi, mając 0,5 promila.

Złodzieje na budowie i w sklepie

Kierownik robót z Powiatowego Zarządu Dróg, zawiadomił że nieznany mu sprawca w Dobrej zniszczył znaki drogowe oraz barierę energochłonną, zamontowane przy moście drogowym. Wstępne straty wyceniono na 1000 złotych.

Natomiast w Sanoku przy Szopena, właściciel firmy budowlanej zgłosił kradzież sprzętu. Zginał on z terenu prywatnej posesji, gdzie są prowadzone prace. Ubijak wibracyjny (tzw. stopa) wyceniono na około 6000 złotych.

W jednym ze sklepów przy ul. Gieli skradziono portfel z torebki 53-letniej mieszkanki powiatu sanockiego. Kobieta zawiadomiła, że do zdarzenia doszło podczas robienia zakupów. Złodziej wykorzystał jej nieuwage i skradł portfel z dokumentami i kartą płatniczą.

19390496311

Jazda z zakazem

40-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował motorowerem pomimo orzeczonego wyroku Sądu Rejonowego w Sanoku, dotyczącego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych do 14 listopada 2018 roku.

Wypadek w Pakoszówce

Zderzenie dwóch samochodów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-letnia mieszkanka powiatu sanockiego kierując Peugeotem, podczas wyjeżdżania z posesji na drogę główną, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 27-letniej mieszkance powiatu sanockiego, która kierowała fiatem. W wyniku zderzenia 27-latka, uskarżająca się na ból głowy, została przewieziona do szpitala.

źródło: KPP Sanok

14-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)