REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Jazda z zakazem, złodzieje sprzętu budowlanego i kierowcy po kilku głębszych

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu policjanci otrzymali zgłoszenia o kradzieżach, zatrzymali kilku kierowców po paru głębszych i interweniowali w wypadku, w którym uczestniczyła kobieta w ciąży.

Kierowcy po kilku głębszych

W minionym tygodniu policjanci ujawnili kilku kierowców, którzy wsiedli za kółko po alkoholu. W Sanoku na Głogowej był to 50-latek kierujący hyundaiem. Badanie alkomatem wykazało, prawie pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W Zagórzu dwóch kierowców postanowiło prowadzić w stanie nietrzeźwości. 36-latek z volkswagena miał 0,3 zaś 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jadący motorowerem, nieco ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policjanci z Beska ujawnili 29-latka na rowerze, który miał blisko1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Z kolei w Jaćmierzu 24-latek kierował po drodze publicznej samochodem audi, mając 0,5 promila.

Złodzieje na budowie i w sklepie

Kierownik robót z Powiatowego Zarządu Dróg, zawiadomił że nieznany mu sprawca w Dobrej zniszczył znaki drogowe oraz barierę energochłonną, zamontowane przy moście drogowym. Wstępne straty wyceniono na 1000 złotych.

Natomiast w Sanoku przy Szopena, właściciel firmy budowlanej zgłosił kradzież sprzętu. Zginał on z terenu prywatnej posesji, gdzie są prowadzone prace. Ubijak wibracyjny (tzw. stopa) wyceniono na około 6000 złotych.

W jednym ze sklepów przy ul. Gieli skradziono portfel z torebki 53-letniej mieszkanki powiatu sanockiego. Kobieta zawiadomiła, że do zdarzenia doszło podczas robienia zakupów. Złodziej wykorzystał jej nieuwage i skradł portfel z dokumentami i kartą płatniczą.

19390496311

Jazda z zakazem

40-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował motorowerem pomimo orzeczonego wyroku Sądu Rejonowego w Sanoku, dotyczącego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych do 14 listopada 2018 roku.

Wypadek w Pakoszówce

Zderzenie dwóch samochodów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-letnia mieszkanka powiatu sanockiego kierując Peugeotem, podczas wyjeżdżania z posesji na drogę główną, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 27-letniej mieszkance powiatu sanockiego, która kierowała fiatem. W wyniku zderzenia 27-latka, uskarżająca się na ból głowy, została przewieziona do szpitala.

źródło: KPP Sanok

14-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)