REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Po koncercie ze złamanym obojczykiem, złodzieje pieniędzy i biżuterii

SANOK / PODKARPACIE. Miniony tydzień upłynął pod znakiem wielu kradzieży. Sanoccy policjanci kilkakrotnie odbierali zgłoszenia o takich zdarzeniach. Były też pogróżki, poszkodowany ze złamanym obojczykiem i bez zęba oraz rodzynek na podwójnym gazie.

Złodzieje telewizorów, telefonów i portfeli

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła policję, że nieznany sprawca skradł jej portfel. Z relacji 61-latki wynika, że przedmiot wraz z zawartością zniknął z torebki, kiedy kobieta jechała w autobusie. W środku był dowód osobisty, karty płatnicze oraz 150 złotych.

Z kolei 65-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że znany mu z imienia i nazwiska mężczyzna ukradł mu telewizor i blender. Straty oszacowano na około 1200 złotych.

Natomiast na przystanku autobusowym na Witkiewicza nieznany sprawca ukradł mieszkance powiatu sanockiego portfel. Wewnątrz były pieniądze – 100 zł i 20 USD oraz dokumenty.

Kolejną kradzież i włamanie zgłosił mieszkaniec powiatu sanockiego. Telefonicznie poinformował policję, że nieznany sprawca wykorzystując jego nieobecność pokonał zabezpieczenia techniczne i wszedł do wnętrza mieszkania. Zabrał pieniądze w kwocie około 2 tysięcy złotych oraz biżuterię.

Na policje trafił też mieszkaniec powiatu, który zawiadomił o zagubieniu telefonu komórkowego marki LG. Następnie urządzenie przywłaszczył sobie nieznany sprawca. Właściciel wycenił straty na kwotę 700 zł.

devastation-1848976_960_720

Wtargnął do mieszkania

44-latka zawiadomiła policję, że znany jej mężczyzna umyślnie uszkodził drzwi do jej mieszkania. Mężczyzna mimo wielokrotnych żądań do opuszczenia tego miejsca, nie wyszedł. Straty na jakie naraził kobietę to około 1500 złotych.

Groził mężczyźnie i jego żonie

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił policję o groźbach kierowanych w stosunku do niego i jego żony. Zgłaszający zna mężczyznę, który groził mu pozbawieniem zdrowia i życia. Pogróżki wzbudziły u niego realną obawę, że zostaną spełnione.

Z kolei w Mokrem 55-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że znany mu mężczyzna kierował pod jego adresem groźby pozbawienia życia. Pogróżki wzbudziły u pokrzywdzonego realną obawę, że zostaną spełnione.

Pożar

W Lalinie doszczętnie spłonęła gospodarcza część budynku. Ponadto spaleniu uległy dwie sztuki bydła i zadaszenie części mieszkalnej obiektu. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Po koncercie ze złamanym obojczykiem i bez zęba

Mieszkaniec powiatu brzozowskiego zawiadomił, że podczas koncertu punkowego w jednym z sanockich klubów, nieznany mężczyzna złapał go za ramie i mocno popchnął. W wyniku zdarzenia zgłaszający upadł na posadzkę i doznał obrażeń ciała. Ma złamany obojczyk, stłuczoną głowę oraz uszkodzony ząb.

Rodzynek na podwójnym gazie

Funkcjonariusze policji ujawnili, że 59-latek, kierujący Fiatem, jest nietrzeźwy. Mężczyzna miał blisko 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

źródło: KPP Sanok

 

14-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)