REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Sarna bez głowy, awanturnik w szpitalu oraz amatorzy ostrych narzędzi

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci mają za sobą pracowity tydzień. Najwięcej zgłoszeń dotyczyło wandalizmu oraz kradzieży. Rekordzista narozrabiał za 4000 złotych. Z kolei przy lądowisku LPR znaleziono sarnę bez głowy, a w sanockim szpitalu jeden z mieszkańców powiatu znieważał dyżurującego lekarza i personel pielęgniarski.

Wandale i cwani złodzieje

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu mężczyzna na ulicy Kolejowej uszkodził elewację budynku oraz skrzynkę gazową. Straty oszacowano na około 2000 zł.

Z kolei przy I Armii Wojska Polskiego ktoś z premedytacją porysował samochód na parkingu. Policję o tym zdarzeniu powiadomiła 32-latka z powiatu sanockiego. Kobieta poinformowała, że sprawca ostrym narzędziem uszkodził karoserię jej samochodu poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej. Wartość strat została oszacowana na kwotę około 4000 zł.

W Sanoku przy Rymanowskiej skradziono etui wraz z dowodem osobistym, prawem jazdy, dowodem rejestracyjnym, kartą pojazdu i dwoma kartami kredytowymi. Ponadto zgłaszająca, która zawiadomiła funkcjonariuszy dodała, że sprawca nieudolnie usiłował podjąć z bankomatu gotówkę w kwocie 500 zł.

22-letni mężczyzna zawiadomił, że złodziej włamał się do Mercedesa. Sprawca wybił szybę w drzwiach pasażera i z niezamykanego na klucz schowka w pojeździe zabrał pieniądze w kwocie kilkunastu tysięcy złotych.

W Srogowie Dolnym mama 10-latka zawiadomiła policję o podejrzeniu przywłaszczenia telefonu komórkowego marki Samsung. Urządzenie wyceniono na 700 złotych. Chłopiec zagubił je w okolicy szkoły.

car-accident-337764_960_720

Awanturnik na oddziale

41-latek z powiatu sanockiego znieważył personel pielęgniarski oraz lekarza dyżurującego podczas pełnienia przez nich obowiązków służbowych. Mężczyzna słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne bez ogródek obrażał pracowników szpitala.

Groził, że go zabije

27-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że znany mu mężczyzna kierował wobec niego groźby pozbawienia życia. Zaznaczył, że wzbudziły u niego realną obawę ich spełnienia.

Martwa sarna

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że podczas spaceru wzdłuż brzegu Sanu, przy ogrodzeniu lądowiska LPR w Sanoku, zauważyła tuszę martwej, młodej sarny z odciętą głową.

Zsunął się na niego wózek widłowy

56-latek z powiatu brzozowskiego podczas naprawy wózka widłowego złamał nogę. Pojazd osunął się na mechanika, kiedy ten go naprawiał.

Kradną dane osobowe 

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany jej sprawca pod pretekstem oferty pracy wszedł w posiada jej danych osobowych oraz wizerunku, które zostały przesłane na adres poczty elektronicznej celem prawdopodobnie przestępczego ich wykorzystania.

Na podwójnym gazie

Policjanci podczas wykonywania czynności służbowych w związku z kolizją ustalili, że mieszkaniec powiatu sanockiego- sprawca kolizji, kierował osobowym Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało blisko 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jeden skręcał drugi…wyprzedzał

47-latek z powiatu jasielskiego, kierujący Audi, na prostym odcinku jezdni rozpoczął manewr skrętu w lewo chcąc wjechać na posesję. Jednocześnie w tym samym momencie jadący za nim 28-latek we Fiacie zaczął go wyprzedzać. W wyniku tych manewrów doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący Audi został zabrany do szpitala. Obydwaj byli trzeźwi.

źródło: KPP Sanok

12-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)