REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Śmiertelne pogróżki, pijani sprawcy kolizji i złodzieje

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci odebrali kilka zgłoszeń o śmiertelnych pogróżkach oraz kradzieżach. Tradycyjnie nie brakło też nietrzeźwych kierowców.

 

Sprawcy kolizji na podwójnym gazie

W Sanoku na Jagiellońskiej patrol policji na miejscu kolizji drogowej ujawnił, że 29-latka kierująca osobówką była w stanie nietrzeźwości. Mieszkanka powiatu sanockiego okazała się sprawczynią zdarzenia. Badanie wykazało ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Z kolei na Kenara funkcjonariusze policji podczas wykonując czynności służbowych na miejscu kolizji ujawnili, że 34-latek znajdując się w stanie nietrzeźwości. Kierujący BMW miał blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna chcąc nawrócić uszkodził ogrodzenie prywatnej posesji. Zatrzymano mu prawo jazdy i pobrano krew do badania. Ponadto 34-latek trafił do policyjnego aresztu do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Potrącenie w okolicy przejścia dla pieszych

Na Jana Pawła II 50-latka kierująca Audi potrąciła pieszą, która przechodziła przez jezdnię w okolicy przejścia dla pieszych. W wyniku tego zdarzenia piesza trafiła do szpitala ze złamaną prawą nogą i ręką.

Zawinął portfel i dokumenty

Złodziej wykorzystując nieuwagę oraz tłok w autobusie okradł jedna z pasażerek. Z torebki, która kobieta trzymała na ramieniu, wyciągnął portfel wraz z dokumentami.

woman-1783826_960_720

Pogróżki

Sanoccy policjanci otrzymali dwa zgłoszenia o pogróżkach. 51-letni mężczyzna zawiadomił, że nieznany mu sprawca przez telefon kierował pod jego adresem groźby pozbawienia życia. Wzbudziły one u zgłaszającego uzasadnioną obawę, że zostaną spełnione.

Z kolei mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że znany jej mężczyzna kilkakrotnie słownie kierował pod jej adresem groźby karalne pozbawienia życia i zdrowia. W tym przypadku również wzbudziły one obawy realnego spełnienia.

Samochód do malowania

Na Robotniczej ktoś uszkodził warstwę lakierniczą samochodu. 30-latek zawiadomił, że sprawca uszkodził pojazd Renault, który stał na parkingu przy bloku. Samochód ma zarysowanie powierzchni lakierniczej lewych tylnych drzwi oraz lewego tylnego błotnika. Uszkodzenia wyceniono na około 500 złotych.

Włamał się do samochodu i ukradł co się dało 

18-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że znany mu mężczyzna włamał się do samochodu i zabrał radioodtwarzacz, panel radiowy, koszulkę, uchwyt na telefon oraz pieniądze w kwocie 150 zł.

 

źródło: KPP Sanok

03-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)