REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Wysyp kradzieży i kierowcy na podwójnym gazie

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanocka policja najczęściej odbierała zgłoszenia o kradzieżach. Największa to blisko 2 tysiące złotych.

Kradzieże na blisko 3 tys. złotych

Pokrzywdzona zawiadomiła, że znany jej mężczyzna ukradł dwa telefony komórkowe marki Sony Xperia oraz Nokia. Wartość strat zgłaszająca oszacowała na kwotę około 2000 złotych. Czynności prowadzi KPP w Sanoku.

Z kolei pokrzywdzony zawiadomił, że oszukano go na jednym z portali ogłoszeniowych. Zakupił tam dysk SSD Kingston V300 i pomimo wpłaty 95 złotych na konto sprzedającego, do dnia dzisiejszego nie otrzymał zakupionego towaru. Dalsze czynności prowadzi PP w Besku.

Kobieta powiadomiła policję o kradzieży tablicy rejestracyjnej. Za sprawcę podała nieznaną jej osobę z samochodu marki Daewoo Matiz. Pojazd był zaparkowany na parkingu. Wartość strat zawiadamiająca oszacowała na kwotę 70 zł. Czynności prowadzi KPP w Sanoku.

Mężczyzna zawiadomił funkcjonariuszy, że podczas pobytu w Krakowie skradziono mu telefon komórkowy. Złodziej zabrał go z niezabezpieczonego samochodu. Było to urządzenie marki Samsung Galaxy S4. Wartość strat zawiadamiający określił na kwotę ok. 800 zł. Czynności prowadzi I KP w Krakowie.

5

Alkoholowe wojaże

Funkcjonariusze Referatu Ruchu Drogowego ujawnili, że kierujący samochodem osobowym znajduje się w stanie nietrzeźwości. Miał blisko pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Czynności prowadzi PP Zagórz.

Z kolei patrol Ruchu Drogowego skontrolował kierowcę, który był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Dalsze czynności prowadzi KPP Sanok.

26-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)