REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Złodziej wędek, pijany z zakazem sądowym i amator felg samochodowych

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci maja za sobą pracowity tydzień. Groźny wypadek na Malinkach, złodzieje wędek, felg samochodowych i dokumentów. To niektóre interwencje minionego tygodnia.

Na podwójnym gazie

W Markowcach policjanci ruchu drogowego w trakcie kontroli ujawnili, że kierujący motorowerem jest nietrzeźwy. Miał 0,77 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policjanci zatrzymali także dwóch kierowców w Sanoku, którzy zdecydowali się prowadzić po alkoholu. Na Jana Pawła II kierowca miał 0,15 ‰, to stan po użyciu alkoholu. Natomiast na Mickiewicza funkcjonariusze skontrolowali kierującego, który miał ponad promil alkoholu we krwi. Ponadto posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Sanoku.

Kontrole drogowe przeprowadzone w Trepczy również ujawniły dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszy, jadący motorowerem, miał 0.22 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, zaś kierujący osobówki 0.11 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

Złodzieje felg, wędek i dokumentów

Na Słowackiego w Sanoku skradziono cztery aluminiowe felgi. Pokrzywdzony zawiadomił, że nieznany sprawca przeciął kłódki w drzwiach garażu i dostał się do środka. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to około 700 zł. Dalsze czynności prowadzi KPP Sanok.

Na ulicy 2 Pułku Strzelców Podhalańskich nieznany sprawca ukradł saszetkę z dokumentami. Złodziej wykorzystał nieuwagę właściciela i zabrał przedmioty z otwartego samochodu.

Z kolei w Karlikowie zginęły pieniądze. Kwota jaką skradziono to 4000 złotych. Pokrzywdzony zawiadomił policję, że zna sprawcę. Postępowanie prowadzi PP Bukowsko.

Przy Jodłowej w Sanoku zgłoszono kradzież 6 wędek, karty wędkarskiej oraz wiertarki. Przedmioty zabrano z nowo budowanym budynku. Łączna wartość strat została oszacowana na kwotę 700 zł. Czynności prowadzi KPP Sanok.

Przy I Armii Wojska Polskiego z klatki schodowej skradziono BMX. Pokrzywdzona zawiadomiła, że w godzinach wieczornych nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru, którego wartość wyceniono na około 500zł . Dalsze czynności prowadzi KPP Sanok.

Wypadek na Malinkach

W Zagórzu doszło do zderzenia się trzech samochodów osobowych. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że na odcinku drogi w terenie niezabudowanym 18-letni kierujący samochodem marki VW, jadąc w kierunku Sanoka, na mokrej nawierzchni z niewyjaśnionych przyczyn zahaczył o tylną, lewą część jadącego w przeciwnym kierunku Forda. Następnie wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z Audi. W efekcie samochód wylądował w rowie.

W wyniku zdarzenia obrażeń wewnętrznych doznała 14 letnia pasażerka z VW. Poszkodowana została przewieziona do sanockiego szpitala, a następnie przetransportowana do szpitala w Rzeszowie. Kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Czynności prowadzi Posterunek Policji w Zagórzu.

1473820671

źródło: KPP Sanok

04-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)