REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Pożary, wysyp gniazd szerszeni oraz interwencje drogowe

SANOK / PODKARPACIE. Pożary, blisko piętnaście interwencji przy gniazdach szerszeni oraz zdarzenia drogowe. Strażacy maja za sobą bardzo pracowity tydzień.

Wpadki, kolizje i tłuste plamy na jezdni

W Szczawnem w wypadku drogowym uczestniczył motocyklista i samochód osobowy. Jedna osoba była poszkodowana. Natomiast w Sanoku przy ulicy Krakowskiej doszło do kolizji samochodu ciężarowego i osobówki. W tym zdarzeniu ucierpiała również jedna osoba.

Trzykrotnie strażacy usuwali plamy oleju z jezdni. Interweniowali w Pisarowcach, Bukowsku oraz Wujskiem.

Rekordowa liczba gniazd szerszeni

Blisko piętnaście razy wzywano strażaków do usuwania gniazd szerszeni oraz os z prywatnych posesji w całym powiecie. Na terenie Sanoka interweniowano trzykrotnie, na ulicy Daszyńskiego, Międzybrodzkiej oraz Robotniczej. Z owadami walczono także w Falejówce, Srogowie Górnym, Bykowcach, Mymoniu, Trepczy, Pobiednie, Dudyńcach, Kalnicy, w Długiem oraz dwukrotnie w Płowcach.

Clipboard01

Pożar samochodu, sadzy, wiaty i balotów

W Niebieszczanach strażacy interweniowali podczas pożaru sadzy w budynku mieszkalnym. Na Konarskiego w Sanoku zapaliła się drewniana wiata, zaś w Strachocinie gaszono płonący samochód. Trzykrotnie strażacy interweniowali przy płonących balotach siana i słomy w Nadolanach, Niebieszczanach i Kostarowcach.

Spadające gzymsy i imprezy masowe

W niedziele z sanockiego budynku poczty oberwał się gzyms. Strażacy zabezpieczali to miejsce przy ul. Kościuszki. Natomiast na sanockim skansenie czuwali nad bezpieczeństwem uczestników Pikniku Rodzinnego.

źródło: KP PSP Sanok

foto: archiwum esanok.pl

06-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)