REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Pożary, wysyp gniazd szerszeni oraz interwencje drogowe

SANOK / PODKARPACIE. Pożary, blisko piętnaście interwencji przy gniazdach szerszeni oraz zdarzenia drogowe. Strażacy maja za sobą bardzo pracowity tydzień.

Wpadki, kolizje i tłuste plamy na jezdni

W Szczawnem w wypadku drogowym uczestniczył motocyklista i samochód osobowy. Jedna osoba była poszkodowana. Natomiast w Sanoku przy ulicy Krakowskiej doszło do kolizji samochodu ciężarowego i osobówki. W tym zdarzeniu ucierpiała również jedna osoba.

Trzykrotnie strażacy usuwali plamy oleju z jezdni. Interweniowali w Pisarowcach, Bukowsku oraz Wujskiem.

Rekordowa liczba gniazd szerszeni

Blisko piętnaście razy wzywano strażaków do usuwania gniazd szerszeni oraz os z prywatnych posesji w całym powiecie. Na terenie Sanoka interweniowano trzykrotnie, na ulicy Daszyńskiego, Międzybrodzkiej oraz Robotniczej. Z owadami walczono także w Falejówce, Srogowie Górnym, Bykowcach, Mymoniu, Trepczy, Pobiednie, Dudyńcach, Kalnicy, w Długiem oraz dwukrotnie w Płowcach.

Clipboard01

Pożar samochodu, sadzy, wiaty i balotów

W Niebieszczanach strażacy interweniowali podczas pożaru sadzy w budynku mieszkalnym. Na Konarskiego w Sanoku zapaliła się drewniana wiata, zaś w Strachocinie gaszono płonący samochód. Trzykrotnie strażacy interweniowali przy płonących balotach siana i słomy w Nadolanach, Niebieszczanach i Kostarowcach.

Spadające gzymsy i imprezy masowe

W niedziele z sanockiego budynku poczty oberwał się gzyms. Strażacy zabezpieczali to miejsce przy ul. Kościuszki. Natomiast na sanockim skansenie czuwali nad bezpieczeństwem uczestników Pikniku Rodzinnego.

źródło: KP PSP Sanok

foto: archiwum esanok.pl

06-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)