REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Samochodem prosto w studnię, kolizje drogowe i drobne pożary

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu strażacy najczęściej interweniowali na drogach powiatu podczas kolizji, wypadków i usuwania plam z jezdni. Zdarzyła się też nietypowa sytuacja, gdzie samochód uderzył w studnię.

Prosto w studnię

Strażacy interweniowali podczas nietypowego zdarzenia w Pisarowcach. Tam samochód osobowy uderzył w studnię.

Trzykrotnie strażacy wyjeżdżali do wypadków drogowych. Dwukrotnie interweniowali w Zagórzu. Najpierw w wypadku uczestniczył jeden samochód osobowy, kilka dni później aż trzy. Podobnie było w Bażanówce. Tam także była potrzebna pomoc strażacka podczas wypadku osobówki.

W Minionym tygodniu na drogach powiatu doszło do jednej kolizji. Zdarzenie miało miejsce w Sanoku przy ulicy Krakowskiej i uczestniczyło w nim dwa samochody osobowe.

Plamy i kruszywo na jezdni

Cztery razy strażacy usuwali plamy ropopochodne z jedni. Czynili to w Sanoku przy Reymonta, Rymanowskiej, Kościuszki i Prugara-Ketlinga. Interweniowali również w Markowcach, gdzie  z jezdni usuwano rozsypane kruszywo.

Jesienne pożary

Trzykrotnie strażacy byli wzywani do pożarów. Płonęły głównie suche trawy i zakrzaczenia. Ogień gaszono w Sanoku przy ulicy Ustronie, w Bukowsku oraz w Długiem.

Pompowanie wody i nadłamane konary

W Lisznej strażacy wypompowywali wodę, natomiast w Pakoszówce i w Sanoku przy Stróżowskiej zajeli sie nadłamanymi konarami i powalonym drzewem.

straz6

04-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)