REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Wypadki i kolizje, olejowe plamy na jezdni, tlenek węgla i gaz w kuchni

SANOK / PODKARPACIE. Miniony tydzień w kronice strażackiej naznaczony jest wieloma interwencjami na drodze. Pojawiają sie również zagrożenia związane z tlenkiem węgla, ulatniającym się gazem oraz awaria wodociągu.

Wypadki, kolizje, olejowe plamy i błoto

Strażacy interweniowali podczas wypadków samochodowych. W Zagórzu oraz w Sanoku przy Dmowskiego ucierpiało po jednej osobie. Natomiast w Pakoszówce do szpitala trafiło dwóch kierowców. Z kolei w Pisarowcach i Woli Michowej w wypadkach uczestniczyli motocykliści.

W Nowym Łupkowie, Besku oraz w Sanoku przy Krakowskiej w kolizjach nikt nie ucierpiał. Natomiast w Sanoku przy Targowej poszkodowana była jedna osoba. Podobnie w Pisarowcach, gdzie w kolizji uczestniczył samochód osobowy oraz rower. Wówczas rowerzysta został poszkodowany.

Strażacy interweniowali także przy usuwaniu tłustych plam z jezdni. Uczynili to w Sanoku przy Lwowskiej oraz I Armii W, a także dwukrotnie w Wujskiem. Zaś w Mrzygłodzie niwelowano błoto.

Jeszcze trwa sezon. Gniazda szerszeni i os nadal niebezpieczne

Z uwagi na trwające upały strażacy nadal usuwają gniazda szerszeni i os. W minionym tygodniu uczynili to ośmiokrotnie. W sprawie szerszeni interweniowali w Pakoszówce, Pobiednie, Strachocinie, Sanoczku, Lalinie i Nowosielcach, zaś gniazda os usuwano w Długiem oraz w Sanoku przy Feliksa Gieli.

Ulatniający się gaz, tlenek węgla i uszkodzony wodociąg

W Stróżach Wielkich strażacy interweniowali po zgłoszeniu, że w kuchni jest mocno wyczuwalny gaz. Natomiast w Sanoku przy Dobrego Wojaka Szwejka sprawdzano stan dwutlenku węgla. Z kolei przy rzemieślniczej radzono sobie z uszkodzonym wodociągiem.

Imprezy masowe

W miniony weekend sanoccy strażacy dbali o bezpieczeństwo gości w skansenie podczas kolejnego już Bartnika.

straz6

źródło: KP PSP Sanok

14-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)