REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Wypadki i kolizje, olejowe plamy na jezdni, tlenek węgla i gaz w kuchni

SANOK / PODKARPACIE. Miniony tydzień w kronice strażackiej naznaczony jest wieloma interwencjami na drodze. Pojawiają sie również zagrożenia związane z tlenkiem węgla, ulatniającym się gazem oraz awaria wodociągu.

Wypadki, kolizje, olejowe plamy i błoto

Strażacy interweniowali podczas wypadków samochodowych. W Zagórzu oraz w Sanoku przy Dmowskiego ucierpiało po jednej osobie. Natomiast w Pakoszówce do szpitala trafiło dwóch kierowców. Z kolei w Pisarowcach i Woli Michowej w wypadkach uczestniczyli motocykliści.

W Nowym Łupkowie, Besku oraz w Sanoku przy Krakowskiej w kolizjach nikt nie ucierpiał. Natomiast w Sanoku przy Targowej poszkodowana była jedna osoba. Podobnie w Pisarowcach, gdzie w kolizji uczestniczył samochód osobowy oraz rower. Wówczas rowerzysta został poszkodowany.

Strażacy interweniowali także przy usuwaniu tłustych plam z jezdni. Uczynili to w Sanoku przy Lwowskiej oraz I Armii W, a także dwukrotnie w Wujskiem. Zaś w Mrzygłodzie niwelowano błoto.

Jeszcze trwa sezon. Gniazda szerszeni i os nadal niebezpieczne

Z uwagi na trwające upały strażacy nadal usuwają gniazda szerszeni i os. W minionym tygodniu uczynili to ośmiokrotnie. W sprawie szerszeni interweniowali w Pakoszówce, Pobiednie, Strachocinie, Sanoczku, Lalinie i Nowosielcach, zaś gniazda os usuwano w Długiem oraz w Sanoku przy Feliksa Gieli.

Ulatniający się gaz, tlenek węgla i uszkodzony wodociąg

W Stróżach Wielkich strażacy interweniowali po zgłoszeniu, że w kuchni jest mocno wyczuwalny gaz. Natomiast w Sanoku przy Dobrego Wojaka Szwejka sprawdzano stan dwutlenku węgla. Z kolei przy rzemieślniczej radzono sobie z uszkodzonym wodociągiem.

Imprezy masowe

W miniony weekend sanoccy strażacy dbali o bezpieczeństwo gości w skansenie podczas kolejnego już Bartnika.

straz6

źródło: KP PSP Sanok

14-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)