REKLAMA
REKLAMA

Kto żyw na Siekieryzadę! Zobacz harmonogram

SANOK / PODKARPACIE. Siekierezada trwa. Od 8.00 zaczęła się rejestracja wolontariuszy. Baza imprezy zlokalizowana będzie przy stadionie sportowym KS JAWOR NEHRYBKA. Poniżej znajdziecie program imprezy.

Piątek 21.10.

  •  od godz. 08.00 – Rejestracja woluntariuszy wraz z przydziałem do konkretnych sektorów
  •  godz.09.00 – oficjalna inauguracja imprezy w formie apelu z udziałem władz samorządowych i przedstawicieli służb zaangażowanych w projekt a po niej zadysponowanie drużyn na wyznaczone rejony (w porze obiadowej posiłek z kuchni polowej dostarczany na poszczególne sektory)
  •  godz. 16.00 zakończenie I dnia prac

Sobota. 22.10 (Stadion sportowy KS JAWOR NEHRYBKA.)

  •  godz. 09.00 początek II dnia akcji (posiłek analogicznie, jak dzień I)
  •  godz. 14.00 polsko – ukraińskie spotkanie graniczne w Malhowicach
  •  godz. 15.00 – finalizacja prac porządkowych wraz z oficjalnym zakończeniem akcji (Stadion sportowy KS JAWOR NEHRYBKA)

Czerwonym kolorem zaznaczono obszar działań objęty akcją

 

UWAGA! Dla wolontariuszy z okolic Zagórza (pracownicy ISE Zagórz oraz funkcjonariusze SOK + wolontariusze cywilni) nasz Sponsor Arriva Bus Transport Polska podstawia autokar. Odjazd do Nehrybki sobota 22 października godz. 07.00 z parkingu przy Urzędzie Gminy Zagórz, ul. 3 Maja 2)

Osoby spoza Przemyśla i najbliższych okolic mają zapewniony nocleg z piątku na sobotę 21-22 października w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Nehrybce wraz z kolacją (piątek) i śniadaniem (sobota). Materace i śpiwory we własnym zakresie. Prosimy o zabranie miękkiego obuwia. Prosimy o potwierdzenie korzystania z zakwaterowania mailowo na adres jzuba@zagorz.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Siekierezada” z honorowym patronatem szefa MSWiA!

materiały nadesłane

21-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)