REKLAMA
REKLAMA

Kto żyw na Siekieryzadę! Zobacz harmonogram

SANOK / PODKARPACIE. Siekierezada trwa. Od 8.00 zaczęła się rejestracja wolontariuszy. Baza imprezy zlokalizowana będzie przy stadionie sportowym KS JAWOR NEHRYBKA. Poniżej znajdziecie program imprezy.

Piątek 21.10.

  •  od godz. 08.00 – Rejestracja woluntariuszy wraz z przydziałem do konkretnych sektorów
  •  godz.09.00 – oficjalna inauguracja imprezy w formie apelu z udziałem władz samorządowych i przedstawicieli służb zaangażowanych w projekt a po niej zadysponowanie drużyn na wyznaczone rejony (w porze obiadowej posiłek z kuchni polowej dostarczany na poszczególne sektory)
  •  godz. 16.00 zakończenie I dnia prac

Sobota. 22.10 (Stadion sportowy KS JAWOR NEHRYBKA.)

  •  godz. 09.00 początek II dnia akcji (posiłek analogicznie, jak dzień I)
  •  godz. 14.00 polsko – ukraińskie spotkanie graniczne w Malhowicach
  •  godz. 15.00 – finalizacja prac porządkowych wraz z oficjalnym zakończeniem akcji (Stadion sportowy KS JAWOR NEHRYBKA)

Czerwonym kolorem zaznaczono obszar działań objęty akcją

 

UWAGA! Dla wolontariuszy z okolic Zagórza (pracownicy ISE Zagórz oraz funkcjonariusze SOK + wolontariusze cywilni) nasz Sponsor Arriva Bus Transport Polska podstawia autokar. Odjazd do Nehrybki sobota 22 października godz. 07.00 z parkingu przy Urzędzie Gminy Zagórz, ul. 3 Maja 2)

Osoby spoza Przemyśla i najbliższych okolic mają zapewniony nocleg z piątku na sobotę 21-22 października w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Nehrybce wraz z kolacją (piątek) i śniadaniem (sobota). Materace i śpiwory we własnym zakresie. Prosimy o zabranie miękkiego obuwia. Prosimy o potwierdzenie korzystania z zakwaterowania mailowo na adres jzuba@zagorz.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Siekierezada” z honorowym patronatem szefa MSWiA!

materiały nadesłane

21-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)