REKLAMA
REKLAMA

Martin Vozdecký jedną nogą w Tychach

SANOK / PODKARPACIE. 37-letni Martin Vozdecký najprawdopodobniej podpisze kontrakt z ekipą mistrza Polski GKSem Tychy. Czech występował w Sanoku przez sześć lat. Z klubem z grodu Grzegorza sięgnął po dwa mistrzostwa i dwa Puchary Polski.

Z informacji przekazywanych przez portal hokej.net wynika, że szczegóły umowy Martina Vozdecký’ego z ekipą mistrza Polski zostały już ustalone. Brakuje jedynie podpisu czeskiego napastnika, ale formalności z tym związane mają zostać dopełnione już jutro.

Przypomnijmy, że 37-letni skrzydłowy rozpoczął ten sezon w Dukli Trenczyn. W jej barwach rozegrał 33 spotkania, w których zdobył 6 bramek i zanotował 8 asyst. Na ławce kar przesiedział 16 minut, a w klasyfikacji plus/minus wypadł na -9.

Wcześniej przez sześć sezonów reprezentował barwy Ciarko PBS Bank STS Sanok i zdobył z tym klubem dwa mistrzostwa i dwa Puchary Polski. Wystąpił w 278 ligowych spotkaniach, zdobywając w nich 161 bramek i notując 218 asyst.

Jak udało nam się ustalić, Vozdecký miał także propozycję z ligi kazachskiej i innego polskiego klubu.

za: hokej.net

19-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)