REKLAMA
REKLAMA

Martin Vozdecký jedną nogą w Tychach

SANOK / PODKARPACIE. 37-letni Martin Vozdecký najprawdopodobniej podpisze kontrakt z ekipą mistrza Polski GKSem Tychy. Czech występował w Sanoku przez sześć lat. Z klubem z grodu Grzegorza sięgnął po dwa mistrzostwa i dwa Puchary Polski.

Z informacji przekazywanych przez portal hokej.net wynika, że szczegóły umowy Martina Vozdecký’ego z ekipą mistrza Polski zostały już ustalone. Brakuje jedynie podpisu czeskiego napastnika, ale formalności z tym związane mają zostać dopełnione już jutro.

Przypomnijmy, że 37-letni skrzydłowy rozpoczął ten sezon w Dukli Trenczyn. W jej barwach rozegrał 33 spotkania, w których zdobył 6 bramek i zanotował 8 asyst. Na ławce kar przesiedział 16 minut, a w klasyfikacji plus/minus wypadł na -9.

Wcześniej przez sześć sezonów reprezentował barwy Ciarko PBS Bank STS Sanok i zdobył z tym klubem dwa mistrzostwa i dwa Puchary Polski. Wystąpił w 278 ligowych spotkaniach, zdobywając w nich 161 bramek i notując 218 asyst.

Jak udało nam się ustalić, Vozdecký miał także propozycję z ligi kazachskiej i innego polskiego klubu.

za: hokej.net

19-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)