REKLAMA
REKLAMA
Guardia

LKS zagra z kandydatem do awansu. Umiejętności zawodników z Pisarowiec sprawdzi Izolator Boguchwała

SANOK / PODKARPACIE.  W najbliższą sobotę o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Stróżowskiej w Sanoku, zawodnicy LKS Wiki Sport Centrum Pisarowce podejmą Izolator Boguchwała w meczu 3. kolejki IV ligi podkarpackiej.

 Najbliższy przeciwnik „Izolator Boguchwała” po dwóch zwycięstwach ze Stalą Gorzyce na wyjeździe i Sokołem Sieniawa u siebie, zajmuje trzecie miejsce w tabeli rozgrywek.

Zespół z Boguchwały to spadkowicz z III ligi, jednakże jak się bardzo często zdarza po spadku, nie dokonał się „rozbiór” drużyny, wręcz przeciwnie dokonano bardzo poważnych wzmocnień. Do Izolatora sprowadzono takich znanych zawodników jak: Łukasz Szczoczarz, Oleksandr Tarasenko, Marek Fundakowski, Michał Bogacz czy Łukasz Ćwiczak, którzy w większości mają za sobą występy, co najmniej na pierwszoligowych boiskach. W Boguchwale nikt nie ukrywa, że najbliższym celem jest powrót drużyny do III ligi i faktycznie kadrowo, ten zespół prezentuje się chyba najbardziej okazale w gronie IV ligowców.

 LKS Wiki Sport Centrum Pisarowce po dwóch zwycięstwach, nie zamierza wcale ułatwiać zadania rywalom, tym bardziej że również dysponują dobrą jakościowo kadrą, która na pewno nie będzie miała żadnych kompleksów w walce przeciwko teoretycznie faworytowi spotkania. Podobnie jak ich przeciwnik wygrali dwa spotkania.

Wstęp : 7 złotych

pisarowce LKS plakat 2017_boguchwa3a.jpg1

18-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)