REKLAMA
REKLAMA

Międzynarodowy dzień tańca w Sanockim Domu Kultury. Na deskach królowała m.in. formacja Flamenco (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Sanockim Domu Kultury przy szczelnie wypełnionej widowni miał miejsce koncert zespołów tanecznych z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. Gospodarzem wieczoru była prowadzona przez Wiesławę Skorek Formacja Tańca Towarzyskiego „FLAMENCO”

, natomiast gościnnie udział wzięli: grupa taneczno – kabaretowa „Artyści za Dychę” oraz zespoły taneczne z Beska: Mażoretki „Sunshine” i „Roztańczeni”.

Nie przez przypadek tacy właśnie goście,  otóż kabaret tworzą m.in. trzej byli  tancerze formacji „FLAMENCO”: Adam Robel, Maciek Kuliga i Paweł Kuliga. Natomiast grupy z Beska prowadzonego są przez Adama Robla. Zespół „FLAMENCO” reprezentowały 4 grupy wiekowe w przedziale wiekowym od 10 do 42 lat.

W finale we wspólnym tańcu wszystkich wykonawców przy gromkich brawach widowni na scenie pojawiło się 120 osób. Już trwają przygotowania do kolejnego koncertu  w ramach Wieczorów Artystycznych, na który FTT „FLAMENCO” wraz z choreografem Wiesławą Skorek serdecznie zapraszają.

materiały nadesłane

21-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)