REKLAMA
REKLAMA

Mieszkanie dostosowane do Twoich potrzeb

Mieszkanie idealnie dopasowane do potrzeb każdego mieszkańca, powstałe niemalże na zlecenie kupującego, z atrakcyjną ofertą dodatkową, to spełnienie marzeń. Jednak to marzenie jest w stanie zrealizować tylko deweloper z nowoczesnym spojrzeniem na rynek, do oczekiwań kupujących podchodzący z otwartością.

Taką właśnie ofertę, różnorodną i elastyczną, stworzył swoim klientom N.G. Development z Rzeszowa.

DP_v5

Czasy, gdy to kupujący własne M musieli dostosować swoje oczekiwania do oferty, jaką przedstawiał im rynek, minęły bezpowrotnie. Dziś deweloper, który właściwie potrafi ocenić potrzeby klientów i wyjść im naprzeciw, daje klientom możliwość naprawdę szerokiego wyboru i „uszycia mieszkania na własną miarę”. Taki cel obrał sobie N. G. Development dzięki któremu w panoramę Rzeszowa wrasta osiedle Parkowa Dzielnica Jest to siostrzana inwestycja dla osiedla Nasz Gaj, zlokalizowanego przy Al. Powstańców Warszawy, którego oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób interesujących  lokalnym rynkiem nieruchomości.

Osiedle z charakterem

Nowe osiedle przy ul. Paderewskiego powstaje w odpowiedzi na potrzeby ludzi mających bardzo konkretne wymagania dotyczące ich domu, lokalizacji, otoczenia i całej infrastruktury, która w efekcie tworzy niezwykle przyjazną atmosferę. Ulokowanie osiedla w bliskim sąsiedztwie parku, sprawia, że można tu odetchnąć od miejskiego zgiełku, ale miejsce daje też możliwość korzystania z bogatej oferty Rzeszowa na spędzanie wolnego czasu. Osiedle Dzielnica Parkowa doskonale wpisało się w charakter stolicy Podkarpacia. Z jednej strony gwarantuje ciszę i spokój, a z drugiej jego nowoczesna, niebanalna architektura, zaprojektowana z ogromną starannością przez doświadczonych architektów, są odzwierciedleniem kierunku rozwoju miasta.

DP_v4

Bogaty wybór mieszkań

Osobom, które planują zakup mieszkania, wiele możliwości daje już podstawowa oferta N.G Development, który swoim klientom proponuje aż 50 typów funkcjonalnych mieszkań, w metrażu od 30 do ponad 100 m². Różnorodne rozkłady to gwarancja, że każdy, kto zechce zamieszkać na osiedlu Dzielnica Parkowa, z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. I single, i młode małżeństwa, i rodziny z dziećmi.

Mieszkanie skrojone na miarę

Deweloper poszedł o krok dalej i jest otwarty na wszystkie propozycje klientów, które mogą zgłaszać w ramach zmian lokatorskich. N. G. Development pozwala stworzyć indywidualny, niepowtarzalny projekt, a to oznacza, że marzenie o idealnym mieszkaniu, skrojonym na miarę, jest bliższe zrealizowaniu niż mogłoby się wydawać. Ta opcja jest bezpłatna i dostępna we wczesnym etapie opracowywania projektu. A zatem, im wcześniej klient zdecyduje się na zakup i przedstawi swój pomysł na mieszkanie w biurze dewelopera, tym szerszy zakres formuły smart dom.

Ietap_v3

Dzielnica Parkowa

W I etapie budowy osiedla Dzielnica Parkowa powstaną dwa budynki: 4-piętrowy z dwiema klatkami i 24 mieszkaniami oraz 5-piętrowy, z trzema klatkami i 48 mieszkaniami. Cechą wspólną wszystkich mieszkań jest niezwykła łatwość aranżacji, funkcjonalność, komfort i gwarancja prywatności. Wszystkie mieszkania mają balkon, a te znajdujące się na parterze – własny ogródek. We wszystkich budynkach zaplanowane są windy oraz garaż podziemny, komórki lokatorskie, wideofony w każdym mieszkaniu, wentylacja pomieszczeń sanitarnych oraz nawietrzniki w oknach. Ofertę osiedla uzupełnia infrastruktura, która znacząco ułatwia codzienność – sklepy, poczta, place zabaw, znajdujące się w pobliżu szkoły, kościół szpital i centrum kultury.

Ietap_v2

Przedsprzedaż

Dlatego, by spełnić swoje marzenia o doskonałym mieszkaniu warto skorzystać z możliwości przedsprzedaży. Pierwszym krokiem może być usta rezerwacja, która trwa 3 dni, jest bezpłatna i niezobowiązująca. Ci, którzy są bliżej decyzji o zakupie mieszkania mogą podpisać umowę rezerwacyjną, trwającą 10 dni, a jej elementem jest zaliczka na poczet zakupu. W ciągu miesiąca po sporządzeniu umowy rezerwacyjnej podpisywana jest umowa deweloperska, zawierająca informacje o potencjalnej wysokości wpłat ratalnych. W tym czasie kupujący może ustalić wszystkie szczegóły i załatwić pozostałe formalności. Warto określić swoje preferencje za pośrednictwem strony internetowej, biuro deweloperskie skontaktuje się z nami i mając na uwadze pozostawione informacje przedstawi wstępną ofertę.

Wszelkich informacji i szczegółów dotyczących oferty i przedsprzedaży udziela biuro deweloperskie zlokalizowane w Rzeszowie, przy ul. 3 Maja 13.

Odwiedź: NGdevelopment.pl

Artykuł sponsorowany

07-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook