REKLAMA
REKLAMA

Młodzi pływacy z Leska bili rekordy życiowe w Lublinie

LESKO, LUBLIN / PODKARPACIE. W ubiegłym tygodniu na pływalni AQUA Lublin zostały rozegrane zawody ogólnopolskie o „Laur Koziołka Lubelskiego”. W dwóch blokach startowych wzięło udział 422 zawodników z 26 klubów z Polski i zagranicy. Trzynaścioro zawodników z reprezentacji UKS AQUARIUS Lesko stratowało w zawodach, pobijając swoje rekordy życiowe.

Wszyscy klubowicze zaprezentowali się z dobrej strony, poprawiając swoje rekordy życiowe o kilka sekund. Najwyższą lokatą wśród całej naszej reprezentacji może się pochwalić Jakub Bąbel, który w wyścigu na 50 m stylem grzbietowym zajął 9.miejsce i miał zaszczyt odebrać dyplom od naszego olimpijczyka Konrada Czerniaka.

czerniak

Organizatorzy nagrodzili jeszcze jednego zawodnika jako najmłodszego z wszystkich zawodników pięcioletniego Fryderyka Paprockiego.

Pozostali zawodnicy z klubu również dotrzymywali kroku silnej czołówce zawodników zajmując lokaty w środku stawki. Trzeba dodać, że był to ich pierwszy start na pływalni 50 metrowej posiadającej elektroniczny pomiar czasu. Wszyscy zawodnicy nabrali wielkiego bagażu doświadczenia, gdyż konkurencje zawodów były bardzo trudne między innymi 400 m stylem dowolnym, 100 m stylem grzbietowym czy sztafeta 4×200 stylem dowolnym.

materiały nadesłane

02-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)