REKLAMA
REKLAMA

Młodzicy TSV w ćwierćfinale Mistrzostw Polski!

SANOK / PODKARPACIE. Podopieczni trenera Macieja Wiśniowskiego są jedną z trzech najlepszych drużyn na Podkarpaciu i w kwietniu pojadą na ćwierćfinały Mistrzostw Polski. 

TSV młodzicy

foto: archiwum eSanok.pl

O awansie na Mistrzostwa Polski miał zadecydować ostatni turniej w Jaśle. W pierwszym spotkaniu sanoczanie pokonali gospodarzy 2:0 (25:21, 25:17). W drugim meczu, mimo prowadzenia 1:0 ulegli Błękitnym Ropczyce w tie-breaku (25:18, 20:25, 12:15).

Decydujący dla naszych reprezentantów okazał się pojedynek Karpat Krosno z Ropczycami. Krośnianie przegrali 1:2 i w tabeli okazali się gorsi o 1 seta od chłopców z Sanoka. Dzięki temu, to podopieczni Macieja Wiśniowskiego wraz z „Dwójką” Stalowa Wola i Resovią Rzeszów będą reprezentować nasze województwo w ćwierćfinałach.

Tegoroczny awans sanoczan cieszy podwójnie, bo dla całej drużyny – z wyjątkiem braci Bodziaków, był to debiutancki sezon. Warto również podkreślić, że na ostatni, decydujący turniej do Jasła podopieczni trenera Wiśniowskiego pojechali bez I rozgrywającego, Jakuba Kaczmarskiego.

W połowie marca czeka nas play-off decydujący o ostatecznej kolejności w tabeli Podkarpackiej Ligi Młodzików z AKS Resovią Rzeszów i UKS Dwójką Stalowa Wola. Początkiem kwietnia wybieramy się na ćwierćfinały – do Łodzi, lub na Śląsk – powiedział trener, Maciej Wiśniowski.

Młodzicy TSV powtórzyli sukces swoich starszych kolegów z sezonu 2009/2010. Wówczas, drużyna prowadzona przez Wiesława Semeniuka jako jedna z trzech ekip awansowała do 1/8 finału, a następnie walczyła w Białymstoku w 1/4 MP.

JUŻ WKRÓTCE ZAPRASZAMY NA MATERIAŁ FILMOWY!

16-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)