REKLAMA
REKLAMA

Motocyklistka uderzyła w barierę energochłonną. Z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala

GMINA KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Motocyklistka, jadąc w kierunku Komańczy, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w barierę energochłonną. Z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Policjanci ustalają przyczyny wypadku.

W sobotę przed godz. 19, dyżurny policji został powiadomiony o wypadku z udziałem motocyklisty w miejscowości Wola Michowa. Na miejscu okazało się, że 28-letnia mieszkanka powiatu siemianowickiego, kierując motocyklem marki Honda, straciła panowanie nad pojazdem na prostym odcinku drogi. Upadając uderzyła w barierę energochłonną. Kobietę przewieziono do szpitala. Po zbadaniu jej przez lekarza okazało się, że 28-latka ma złamaną rękę, uraz klatki piersiowej i głowy, a także podejrzenie obrażeń wewnętrznych. Sprawę wyjaśniają policjanci, którzy na miejscu zabezpieczyli materiał dowodowy. Przyczyny wypadku będą znane po przeprowadzonym postępowaniu.

Policja apeluje do kierujących jednośladami o zachowanie szczególnej ostrożności. Kierujący powinni dostosować prędkość do warunków panujących na drodze. Nie należy przeceniać swoich możliwości i umiejętności. Pamiętajmy, że motocykliści, rowerzyści oraz piesi, są niechronionymi uczestnikami ruchu drogowego, co oznacza, że w wyniku wypadku najczęściej doznają poważnych obrażeń.

Fot. archiwum KPP Sanok

Fot. archiwum KPP Sanok

KPP Sanok

12-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)