REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Charytatywny Maraton Pływacki dla 5-letniego Wojtusia

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. Gmina Solina, GOKSiT Solina / Polańczyk oraz Fundacja „Czas Nadziei” zapraszają na Charytatywny Maraton Pływacki w centralnej bazie WOPR w Polańczyku, dnia 21 sierpnia . Impreza organizowana jest na rzecz 5-letniego Wojtusia. 

Inicjatorem akcji jest Hubert Lech, który już wielokrotnie podejmował różne wyzwania ekstremalnego sportu i turystyki. Hubert wspólnie z grupą śmiałków chce przepłynąć Jezioro Solińskie wzdłuż. Dystans wynosi 15,5 km. Pływacy wystartują w Rajskim. Meta maratonu będzie usytuowana na Cyplu w Polańczyku przy Centralnej Bazie Bieszczadzkiego WOPR. Ratownicy WOPR będą zabezpieczać całą trasę maratonu. Nie każdy z uczestników musi pokonać dystans w całości. Niektórzy będą płynąć w sztafecie.

Na plaży będzie zorganizowany piknik. Od godz. 13.00 rozpoczną się zabawy i konkursy dla dzieci oraz pokazy ratownictwa wodnego. Organizatorzy pamiętają o całych rodzinach dlatego tego dnia będzie można m.in. popływać żaglówką ze sternikiem, czy wypożyczyć rowerek na preferencyjnych warunkach. Wszystko w oczekiwaniu na płynących maratończyków. Finiszować będą właśnie przy plaży, a następnie zostaną powitani na scenie. Dla tych którzy cenią aktywny wypoczynek o godz. 16.00 odbędzie się wspólny maraton Zumy. A o godz. 17.00 na scenie wystąpi rzeszowska grupa reggae Jahfahrai.

Cała akcja jest zorganizowana dla Wojtusia, 5 – latka z Hoczwi, który jest podopiecznym Fundacji Czas Nadziei. Pieniądze będą zbierane na rehabilitację chłopca. Więcej o Wojtusiu: www.czasnadziei.pl

unnamed

 

Każdy kto zechce pomóc rodzinie Wojtusia może to zrobić wpłacając pieniądze na konto Fundacji Czas Nadziei:

PBS Bank 15 8642 1184 2018 0037 4228 0001

z dopiskiem: DLA WOJTUSIA

16-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)