REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Heavy metal będzie rządził w Jack`s House. Wejściówki rozdane

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę (9 bm.) w sanockim klubie Jack`s House nie lada gratka dla fanów muzyki heavy metalu. Koncert legendarnej grupy KRETES. Darmowe wejściówki rozdane!

9 kwietnia 2016 na scenie klubu Jack`s House zagra legenda sanockiego heavy metalu, zespół KRETES. Bramy zostaną otwarte o godzinie 18.30. Początek koncertu godz. 20.00.

KRETES – grupa grająca muzykę Heavy Metal powstała w 1983 roku w Sanoku. Inspiracją muzyków były takie zespoły jak Black Sabbath, Deep Purple, Led Zeppelin, AC/DC. Skład KRETESU tworzą obok gitarzysty Macieja Stasickiego i perkusisty Mariusza Dorotniaka, basista Grzegorz Stabryła, drugi gitarzysta Grzegorz Srogi oraz wokalista Jacek Galant. Formacja przez 6 lat działalności dała kilkadziesiąt koncertów, zdobyła też kilka nagród na różnych festiwalach i przeglądach, miała też sesję nagraniową w Rzeszowskiej „Dwójce”.

KRETES działalność zawiesił w 1989 roku – reaktywowany w roku 2012. Aktualnie zagra materiał przygotowany na najnowszą płytę.

kretes plakat

materiały nadesłane
Wejściówki otrzymują:

– pan Kamil Parylak
– pan Jerzy Tapnik
– pan Piotr Wołoszyn

Gratulujemy!
Dla Czytelników eSanok.pl mamy wejściówki na koncert. Aby otrzymać jedną z nich, wystarczy wysłać maila zawierającego imię, nazwisko oraz numer telefonu na adres promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule „KRETES” w JACK`S HOUSE.

Na maile czekamy do piątku, 8 kwietnia do godz. 12.00. Wejściówki otrzymają 1., 7. oraz 13. osoba, która prześle do nas maila. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godz. 12.00 – 14.00.

Nie odebranie telefonu powoduje, że wejściówkę otrzymuje kolejna osoba.

Udział bierze wyłącznie jeden mail z danym nazwiskiem.

Udział jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację nazwiska zwycięzców na łamach portalu eSanok.pl .

08-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)