REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Long&Junior, Ladies Superstar, czy niedzielny dancing? Imprezy w klubie Revolution

SANOK / PODKARPACIE. Wrzesień w klubie Revolution to miesiąc koncertów na żywo. Tym razem specjalnie dla Was na scenie wystąpi formacja disco polo – Long&Junior, znani z hitu „Tańcz, tańcz, tańcz”. Sobotni wieczór to impreza tematyczna „Ladies night” , a w niedzielę zapraszamy na drugą edycję reaktywowanych dancingów. 

PIĄTEK 23-09-2016 LONG & JUNIOR LIVE KONCERT

Na żywo na magicznej scenie Revo wystąpi zespół disco polo, twórcy hitów, tj. „Kolorowa sukienka”, „Tańcz, tańcz, tańcz…” oraz „Bądź moją królową”.

Gramy na dwóch salach w dwóch różnych klimatach! Przez całą noc będzie trwać promocja na piwo LEŻAJSK i ŻUBR w butelce 4 PLN!

Konsoleta:
– Sala klubowa: MIKE EVANS
– Sala Dance & Disco: BIŁEK

Start imprezy o 21.00. Wstęp od 16+

Bilety: 15 Pln do konertu, 10 Pln po koncercie!

Karty VIP Free całą noc!

Start Koncertu ☛ 01.00 – 01.30 (koncert powinien zacząć się o godz 01.00, ale dajemy pół godziny zapasu na wypadek losowych zdarzeń).

Pełnoletni mężczyźni kupując w piątek bilet, mogą również na nim wejść do godz 22.00 następnego dnia zupełnie za FREE! Dlaczego tylko mężczyźni?, ponieważ wszystkie Panie w sobotę do godz. 22.00 wchodzą za darmo.
Macie dwie opcje do wyboru: zachować opaskę na ręce lub w piątek podczas imprezy, podejść do Pana na szatni i poprosić o wpisanie na listę.

UWAGA! Każdy kto zaprosi do wydarzenia 500 swoich znajomych, wchodzi na tę imprezę za FREE! Warto zaprosić od razu, zrobić zdjęcie screena i później jak wrzucimy post z konkursem, tylko je wkleić!

lomg&junior

 

_________________________________________________________________________

SOBOTA 24-09-2016 LADIES SUPERSTARS

Z racji tego, że w piątek dwie sale są do dyspozycji, w sobotę będzie wyjątkowo jedna. Planowana mieszanka klimatów z dwóch sal, tak żeby każdy miał tę swoją chwilę na parkiecie. Już dawno nie było imprezy tematycznej w stylu: „Ladies Night”, które tak dobrze znane są w klubie, gdzie zawsze obowiązują takie same zasady. Oczywiście Panie do godz. 22.00 wchodzą za FREE, a do północy piją wszystkie drinki 50% taniej. Tak więc w sobootę zapraszamy na święto naszych gwiazdeczek.

Konsoleta – BIŁEK

Start imprezy – 21.00! Impreza od lat 18.

 Bilety: Panie do godz. 22.00 wchodzą za darmo. Pełnoletni mężczyźni, którzy będą bawić się z nami podczas piątkowej imprezy i wpiszą się podczas tej imprezy na listę lub przyjdą z opaską na ręce do godz. 22.00 także wchodzą za darmo.

 Karty VIP Free całą noc! Pozostali ☛ 10 Pln przez całą noc!

Podczas imprezy obowiązuje promocja na piwo LEŻAJSK i ŻUBR w butelce 4 PLN!

 50% zniżki dla Pań do godz. 00.00 na wszystkie nasze drinki!

ladies superstars

_______________________________________________________________________

NIEDZIELA 25-09-2016 DANCING Z ZESPOŁEM „TERAZ MY”

 Ostatni dancing wypadł przyzwoicie, dlatego organizowane będą co tydzień i z tygodnia na tydzień coraz lepsze. Tym razem rozgrzewać publiczność będzie dobrze znana i sprawdzona formacja ” TERAZ MY”. Różnica względem ostatniego tygodnia będzie jeszcze taka, że start przesunięto o godzinę wcześniej.

 Start – 20.00
 Impreza 18+
 Bilety 5 Pln przez całą noc!

✆ REZERWACJE: 669 692 588 lub napisz wiadomość na facebooku

dancing z teraz my

23-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)