REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Long&Junior, Ladies Superstar, czy niedzielny dancing? Imprezy w klubie Revolution

SANOK / PODKARPACIE. Wrzesień w klubie Revolution to miesiąc koncertów na żywo. Tym razem specjalnie dla Was na scenie wystąpi formacja disco polo – Long&Junior, znani z hitu „Tańcz, tańcz, tańcz”. Sobotni wieczór to impreza tematyczna „Ladies night” , a w niedzielę zapraszamy na drugą edycję reaktywowanych dancingów. 

PIĄTEK 23-09-2016 LONG & JUNIOR LIVE KONCERT

Na żywo na magicznej scenie Revo wystąpi zespół disco polo, twórcy hitów, tj. „Kolorowa sukienka”, „Tańcz, tańcz, tańcz…” oraz „Bądź moją królową”.

Gramy na dwóch salach w dwóch różnych klimatach! Przez całą noc będzie trwać promocja na piwo LEŻAJSK i ŻUBR w butelce 4 PLN!

Konsoleta:
– Sala klubowa: MIKE EVANS
– Sala Dance & Disco: BIŁEK

Start imprezy o 21.00. Wstęp od 16+

Bilety: 15 Pln do konertu, 10 Pln po koncercie!

Karty VIP Free całą noc!

Start Koncertu ☛ 01.00 – 01.30 (koncert powinien zacząć się o godz 01.00, ale dajemy pół godziny zapasu na wypadek losowych zdarzeń).

Pełnoletni mężczyźni kupując w piątek bilet, mogą również na nim wejść do godz 22.00 następnego dnia zupełnie za FREE! Dlaczego tylko mężczyźni?, ponieważ wszystkie Panie w sobotę do godz. 22.00 wchodzą za darmo.
Macie dwie opcje do wyboru: zachować opaskę na ręce lub w piątek podczas imprezy, podejść do Pana na szatni i poprosić o wpisanie na listę.

UWAGA! Każdy kto zaprosi do wydarzenia 500 swoich znajomych, wchodzi na tę imprezę za FREE! Warto zaprosić od razu, zrobić zdjęcie screena i później jak wrzucimy post z konkursem, tylko je wkleić!

lomg&junior

 

_________________________________________________________________________

SOBOTA 24-09-2016 LADIES SUPERSTARS

Z racji tego, że w piątek dwie sale są do dyspozycji, w sobotę będzie wyjątkowo jedna. Planowana mieszanka klimatów z dwóch sal, tak żeby każdy miał tę swoją chwilę na parkiecie. Już dawno nie było imprezy tematycznej w stylu: „Ladies Night”, które tak dobrze znane są w klubie, gdzie zawsze obowiązują takie same zasady. Oczywiście Panie do godz. 22.00 wchodzą za FREE, a do północy piją wszystkie drinki 50% taniej. Tak więc w sobootę zapraszamy na święto naszych gwiazdeczek.

Konsoleta – BIŁEK

Start imprezy – 21.00! Impreza od lat 18.

 Bilety: Panie do godz. 22.00 wchodzą za darmo. Pełnoletni mężczyźni, którzy będą bawić się z nami podczas piątkowej imprezy i wpiszą się podczas tej imprezy na listę lub przyjdą z opaską na ręce do godz. 22.00 także wchodzą za darmo.

 Karty VIP Free całą noc! Pozostali ☛ 10 Pln przez całą noc!

Podczas imprezy obowiązuje promocja na piwo LEŻAJSK i ŻUBR w butelce 4 PLN!

 50% zniżki dla Pań do godz. 00.00 na wszystkie nasze drinki!

ladies superstars

_______________________________________________________________________

NIEDZIELA 25-09-2016 DANCING Z ZESPOŁEM „TERAZ MY”

 Ostatni dancing wypadł przyzwoicie, dlatego organizowane będą co tydzień i z tygodnia na tydzień coraz lepsze. Tym razem rozgrzewać publiczność będzie dobrze znana i sprawdzona formacja ” TERAZ MY”. Różnica względem ostatniego tygodnia będzie jeszcze taka, że start przesunięto o godzinę wcześniej.

 Start – 20.00
 Impreza 18+
 Bilety 5 Pln przez całą noc!

✆ REZERWACJE: 669 692 588 lub napisz wiadomość na facebooku

dancing z teraz my

23-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)